Pasaulinės turizmo dienos proga – nemokamos kelionės traukiniais ir įspūdžių kupinas savaitgalis Kaune

Net 400 nemokamų traukinio bilietų į Kauną ir atgal namo – tokį siurprizą Kauno miestas kartu su Keleivių vežimo traukiniais bendrove „LTG Link“ dovanoja Pasaulinės turizmo dienos, minimos rugsėjo 27 d., proga.

„Europos kultūros sostinėje šia proga visų lauksime spalio 1–2 dienomis – renginių kalendorius sausakimšas nuostabių pasiūlymų, o gamta jau žavi rudenišku peizažu. Tad visi bėgiai veda į Kauną“, – šventinį savaitgalį pristato Kauno miesto turizmo ir rinkodaros agentūra „Kaunas IN“.

Nemokamus bilietus gauti galima LTG interneto prekybos sistemoje pasinaudojus kodu „kaunastic“, kuris galioja tik rugsėjo 27 d. Dovana – kelionės visoms tiesioginėms kryptims į Kauną ir atgal spalio 1–2 dienomis, tai yra, Vilnius-Kaunas-Vilnius, Šiauliai-Kaunas-Šiauliai, Marijampolė-Kaunas-Marijampolė, Kybartai-Kaunas-Kybartai. Bilietų į abi puses kiekis ribotas – jų paruošta lygiai 400.

Kaunastišką savaitgalį susiplanuoti visi kviečiami į „Kaunas IN“ ir „Kaunas 2022“ turizmo informacijos centrą. Pačioje miesto širdyje, Laisvės al. 36 esančiame keliautojų pamėgtame biure vyks ir loterija. Visi, pateikę šios akcijos traukinio bilietus, bus apdovanoti prizais. Taip, taip – Pasaulinės turizmo dienos proga visi bilietai laimingi!

Tarp loterijos prizų – kuponai apsilankymams karščiausioje Kauno naujienoje, „Žalgirio“ arenos baseine. Kauno svečius apsilankyti baseino ir pirčių erdvėje pakvies ir „Aušra SPA“. „Kaunas – Europos kultūros sostinė 2022“ komanda į loterijos prizų kraitį pridėjo bilietų į vieną įspūdingiausių šių metų muzikos renginių – „Kauno kantatą“. Projekto premjera spalio 1 d. vyks „Žalgirio“ arenoje. Kiti galimi loterijos prizai – Kauno miesto suvenyrai.

„Kaunas IN“ ir „Kaunas 2022“ turizmo informacijos centre visi norintys taip pat gali išsirinkti dominantį maršrutą po Kauną, sužinoti daugiau apie Europos kultūros sostinės programą ir susiplanuoti ateinančias išvykas į šį miestą. Juk vieno savaitgalio išragauti Kaunui tikrai nepakaks – www.kaunastika.lt siūlo daugiau nei tris dešimtis teminių maršrutų, dominančių gamtos, sporto, architektūros, gatvės meno, istorijos, gastronomijos, literatūros gerbėjus, esamus ar būsimus studentus, taip pat – pačius mažiausius keliautojus.

„Kaunas IN“ informacija

Šioje svetainėje naudojami mūsų ir trečiųjų šalių slapukai. Jūsų sutikimas nereikalingas dėl būtinųjų slapukų, kurie padeda mums valdyti interneto svetainę ir užtikrinti jos apsaugą, naudojimo. Norėdami naudoti statistikos, analitikos ir rinkodaros slapukus, turime gauti jūsų sutikimą. Šiuos slapukus naudojame siekdami tobulinti svetainę, užtikrinti patogesnį naudojimąsi ja bei pasiūlyti jums aktualų turinį ir paslaugas. Juos galite pakeisti skiltyje „Parinktys“ arba sutikti su visų slapukų naudojimu paspaudę mygtuką „Sutikti su visais“. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos rasite: „Slapukų politika“.

Kauno bangelė
Skip to content