Pasaulinė ORIGAMI diena

Kauno J. Dobkevičiaus progimnazijoje š.m. lapkričio 11 d. 11 val. vyko ORIGAMI akcija.

Malonu, kad tolimosios Japonijos menas žavi ir mūsų mokyklų mokinius. Šiais metais šioje akcijoje dalyvavo visi Kauno J. Dobkevičiaus progimnazijos moksleiviai, kurie lankstė gerveles. Į aktų salę susirinkus moksleiviams ir mokytojams bei paskatinus direktorei Linai Viršilienei  15 min. iš popieriaus buvo lankstomos japoniškos gervelės.

Šia gražią akciją stebėjo Aleksoto seniūnė Liukrecija Navickienė su pavaduotoju Vytautu Narkevičiumi, bei gausus būrys VDU muzikos akademijos studentų.

 

Akimirkos iš pasaulinės ORIGAMI dienos

Akimirka iš pasaulinės ORIGAMI dienos

?

Akimirka iš pasaulinės ORIGAMI dienos

?

Akimirka iš pasaulinės ORIGAMI dienos

Akimirka iš pasaulinės ORIGAMI dienos

Akimirka iš pasaulinės ORIGAMI dienos

Aleksoto seniūnijos informacija

 

Šioje svetainėje naudojami mūsų ir trečiųjų šalių slapukai. Jūsų sutikimas nereikalingas dėl būtinųjų slapukų, kurie padeda mums valdyti interneto svetainę ir užtikrinti jos apsaugą, naudojimo. Norėdami naudoti statistikos, analitikos ir rinkodaros slapukus, turime gauti jūsų sutikimą. Šiuos slapukus naudojame siekdami tobulinti svetainę, užtikrinti patogesnį naudojimąsi ja bei pasiūlyti jums aktualų turinį ir paslaugas. Juos galite pakeisti skiltyje „Parinktys“ arba sutikti su visų slapukų naudojimu paspaudę mygtuką „Sutikti su visais“. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos rasite: „Slapukų politika“.

Kauno bangelė
Skip to content