Parodos atidarymas

2017-01-13 14 val.  Šančių seniūnijos salėje, A. Juozapavičiaus pr. 84, II a. buvo atidaryta architekto- dailininko, kultūros paveldo vertybių specialisto Jono Lukšės  piešinių paroda apie  Šančių istorijos,  vertingos architektūros, kultūros paveldą. Gerbiamas architektas dalijosi įspūdžiais kaip vizualiomis priemonėmis atskleidžiama Šančių vertybinė istorija, gintis nuo išnykimo, vizualinė atmintis. Ši paroda atlieka švietėjišką funkciją, per vertybių pažinimą formuoja atsakingą požiūrį į mūsų istorijos klodus.

Parodoje dalyvavo trijų  Šančių bendruomenių nariai, seniūnaičiai, LR Sveikatos ministro A. Verygos patarėja, mokyklų bendruomenės nariai, seniūnijos darbuotojai, gyventojai. Malonus ir šiltas bendravimas, padėkos ir sveikinimo žodžiai paliko šiltus prisiminimus.

Dėkojame visiems dalyvavusiems ir kviečiame visus apsilankyti parodoje.

Šioje svetainėje naudojami mūsų ir trečiųjų šalių slapukai. Jūsų sutikimas nereikalingas dėl būtinųjų slapukų, kurie padeda mums valdyti interneto svetainę ir užtikrinti jos apsaugą, naudojimo. Norėdami naudoti statistikos, analitikos ir rinkodaros slapukus, turime gauti jūsų sutikimą. Šiuos slapukus naudojame siekdami tobulinti svetainę, užtikrinti patogesnį naudojimąsi ja bei pasiūlyti jums aktualų turinį ir paslaugas. Juos galite pakeisti skiltyje „Parinktys“ arba sutikti su visų slapukų naudojimu paspaudę mygtuką „Sutikti su visais“. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos rasite: „Slapukų politika“.

Kauno bangelė
Skip to content