Parengtas leidinys ,,Seniūnaičio žinynas“ ir Gyvenamosios vietos deklaravimo atmintinės

Siekdama informuoti gyventojus ir skatinti jų aktyvų dalyvavimą bendruomenės ir vietos savivaldos gyvenime Vidaus reikalų ministerija parengė atnaujintą ir aktualia informacija papildytą leidinį ,,Seniūnaičio žinynas“.

Leidinys ir atmintinė yra paskelbti Vidaus reikalų ministerijos tinklalapyje http://vrm.lrv/lt/veiklos-sritys/vietos-savivalda.

Šioje svetainėje naudojami mūsų ir trečiųjų šalių slapukai. Jūsų sutikimas nereikalingas dėl būtinųjų slapukų, kurie padeda mums valdyti interneto svetainę ir užtikrinti jos apsaugą, naudojimo. Norėdami naudoti statistikos, analitikos ir rinkodaros slapukus, turime gauti jūsų sutikimą. Šiuos slapukus naudojame siekdami tobulinti svetainę, užtikrinti patogesnį naudojimąsi ja bei pasiūlyti jums aktualų turinį ir paslaugas. Juos galite pakeisti skiltyje „Parinktys“ arba sutikti su visų slapukų naudojimu paspaudę mygtuką „Sutikti su visais“. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos rasite: „Slapukų politika“.

Kauno bangelė
Skip to content