Parama Ukrainai

Nuo pat Rusijos karinės agresijos Ukrainoje pradžios Lietuva aktyviai palaiko Ukrainos nepriklausomybę ir teritorinį vientisumą, remia visomis įmanomomis ir teisiškai leidžiamomis formomis.

Aleksoto seniūnijos teritorijoje esanti Lietuvos kariuomenės mokykla jau kelerius metus aktyviai bendradarbiauja su Ukrainos kariuomene puskarininkių korpuso reformavimo pagal NATO standartus srityje. Ypač glaudus bendradarbiavimas mokymų srityje vyko šių metų vasarą – Lietuvos kariuomenės mokyklos instruktoriai vedė 12 savaičių trukmės Bazinio karinio mokymo kursus Ukrainos kariuomenės profesinės karo tarnybos kariams. Ukrainos kariai, įgiję reikiamos patirties, vėliau organizuos tokio pobūdžio kursus savo šalies kariams pagal Lietuvos kariuomenės taikomą modelį.

Šiuo metu Ukrainoje besikuriančiai Puskarininkių mokyklai yra skirtos tik patalpos, tačiau norint pradėti karių rengimą reikia įrengti tinkamas mokymo klases, instruktorių darbo vietas.

Kviečiame prisidėti prie paramos Ukrainos kariams ir paremti finansiškai pinigines lėšas pervedant į nurodytą sąskaitą:

Aleksoto bendruomenės centras, įm. kodas 135892058

Atsiskaitomiji sąskaita AB Swedbanke – LT66 7300 0101 2861 4757.

Skiltyje „Mokėjimo paskirtis“ nurodyti: Parama Ukrainai.

Bet kokia, net ir nedidelė pagalba yra neįkainojama tiems, kuriems jos reikia.

Visos aukos bus skirtos tik Ukrainos Puskarininkių mokyklos klasėms ir instruktorių darbo vietoms įrengti. Ataskaitos bus skelbiamos Aleksoto bendruomenės tinklalapyje.

 

Aleksoto bendruomenės centro informacija

Šioje svetainėje naudojami mūsų ir trečiųjų šalių slapukai. Jūsų sutikimas nereikalingas dėl būtinųjų slapukų, kurie padeda mums valdyti interneto svetainę ir užtikrinti jos apsaugą, naudojimo. Norėdami naudoti statistikos, analitikos ir rinkodaros slapukus, turime gauti jūsų sutikimą. Šiuos slapukus naudojame siekdami tobulinti svetainę, užtikrinti patogesnį naudojimąsi ja bei pasiūlyti jums aktualų turinį ir paslaugas. Juos galite pakeisti skiltyje „Parinktys“ arba sutikti su visų slapukų naudojimu paspaudę mygtuką „Sutikti su visais“. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos rasite: „Slapukų politika“.

Kauno bangelė
Skip to content