Parama maisto produktais

maisto-bankasd   Gyventojai, kurie  lapkričio mėnesį nepasiėmė  maisto produktų iš Europos paramos fondų, dar gali juos atsiimti  gruodžio 5  –  9 dienomis  nuo 8:00 iki 10:00 val. „Maisto banko“ sandėlyje Pramonės pr. 4A.

(Įėjimas iš Pramonės pr. prie plovyklos „TERTIS“, einant link dirbtinio pluošto teritorijos, bus pirmas pastatas kairėje pusėje, ant pastato parašyta „VAINETA sandėlys“. „Maisto bankas“ įsikūręs tame pačiame pastate tik iš kitos pusės).

Turėti asmens tapatybę liudijantį dokumentą.

Šioje svetainėje naudojami mūsų ir trečiųjų šalių slapukai. Jūsų sutikimas nereikalingas dėl būtinųjų slapukų, kurie padeda mums valdyti interneto svetainę ir užtikrinti jos apsaugą, naudojimo. Norėdami naudoti statistikos, analitikos ir rinkodaros slapukus, turime gauti jūsų sutikimą. Šiuos slapukus naudojame siekdami tobulinti svetainę, užtikrinti patogesnį naudojimąsi ja bei pasiūlyti jums aktualų turinį ir paslaugas. Juos galite pakeisti skiltyje „Parinktys“ arba sutikti su visų slapukų naudojimu paspaudę mygtuką „Sutikti su visais“. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos rasite: „Slapukų politika“.

Kauno bangelė
Skip to content