Panemunės šilo paplūdimyje Kauno petankės klubo narių iniciatyva įrengta petankės aikštelė

2022 m. gegužės 11 d. Panemunės šilo paplūdimyje Kauno petankės klubo narių iniciatyva buvo įrengta petankės aikštelė.

Petankė (Pétanque) yra prancūziškas lauko žaidimas, kuriame varžosi dvi komandos. Žaidžiant naudojami metaliniai rutuliai, o žaidimo tikslas yra, kad rutulys būtų primestas kuo arčiau už priešininko rutulį taikinio atžvilgiu (mažas, medinis kamuoliukas, dar vadinamas “kašanetu”, pranc. cochonnet).

Petankė yra populiariausias rutulių sportas tarp visų sportų kur yra rutuliai ir taikinukas.

Petankės aikštelės atidaryme dalyvavo Panemunės seniūnijos atstovai, Kauno Mato Šalčiaus bendruomenės atstovai. Atidarymo metu vyko varžybos. Pažaisti petankę prisijungė ir Ukrainos pabėgėlių vaikai.

Susidomėjusius Kauno petankės klubo nariai kviečia ateiti į Panemunės paplūdimyje įrengtą petankės aikštelę.

2022.06.14 17.00 – 19.00 val. mokymai norintiems išmokti žaisti petankę.

2022.06.28 17.00 – 19.00 val. mokymai norintiems žaisti petankę.

Būtina sąlyga – sportinė ar laisvalaikio apranga, uždaro tipo avalynė ( dėl pėdų ir kojų pirštų traumų prevencijos).

Daugiau informacijos apie petankės žaidimą, galite rasti čia

 

Šioje svetainėje naudojami mūsų ir trečiųjų šalių slapukai. Jūsų sutikimas nereikalingas dėl būtinųjų slapukų, kurie padeda mums valdyti interneto svetainę ir užtikrinti jos apsaugą, naudojimo. Norėdami naudoti statistikos, analitikos ir rinkodaros slapukus, turime gauti jūsų sutikimą. Šiuos slapukus naudojame siekdami tobulinti svetainę, užtikrinti patogesnį naudojimąsi ja bei pasiūlyti jums aktualų turinį ir paslaugas. Juos galite pakeisti skiltyje „Parinktys“ arba sutikti su visų slapukų naudojimu paspaudę mygtuką „Sutikti su visais“. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos rasite: „Slapukų politika“.

Kauno bangelė
Skip to content