Panemunės šile vyks inžinerijos bataliono karių orientacinis žygis

Vasario 12 dieną, nuo 8.00 iki 17.00 val. Juozo Vitkaus inžinerijos bataliono profesinės karo tarnybos kariai dalyvaus žygyje Panemunės šile, skirtame orientavimosi miškingose teritorijose įgūdžiams atnaujinti. Žygyje dalyvaus 16 karių.
Pratybų metu bus laikomasi gamtos apsaugos taisyklių, transporto priemonės judės tik keliais, nebus naudojama pirotechnika ir imitacijos priemonės.
Pratybų vadovas – gr. Evaldas Dinevičius, mob. +370 621 39812

Juozo Vitkaus inžinerijos bataliono informacija

Šioje svetainėje naudojami mūsų ir trečiųjų šalių slapukai. Jūsų sutikimas nereikalingas dėl būtinųjų slapukų, kurie padeda mums valdyti interneto svetainę ir užtikrinti jos apsaugą, naudojimo. Norėdami naudoti statistikos, analitikos ir rinkodaros slapukus, turime gauti jūsų sutikimą. Šiuos slapukus naudojame siekdami tobulinti svetainę, užtikrinti patogesnį naudojimąsi ja bei pasiūlyti jums aktualų turinį ir paslaugas. Juos galite pakeisti skiltyje „Parinktys“ arba sutikti su visų slapukų naudojimu paspaudę mygtuką „Sutikti su visais“. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos rasite: „Slapukų politika“.

Kauno bangelė
Skip to content