Panemunės šile vyko nacionalinis renginys „Sveikatą stiprinančių mokyklų banga per Lietuvą 2023“

Panemunės šile 2023 balandžio 27 d. vyko nacionalinio renginio „Sveikatą stiprinančių mokyklų banga per Lietuvą 2023“ paskutinis etapas.

Šiandieną ypač svarbu kurti vaikų ir suaugusiųjų sveikatai palankią fizinę ir psichosocialinę aplinką, puoselėjant visų bendruomenės narių sveikatą, sveikos gyvensenos nuostatas.

Nacionalinis renginys „Sveikatą stiprinančių mokyklų banga per Lietuvą 2023“ – naudinga vaikų sveikatinimo(si) prevencijos ugdymo forma, skatinanti vaikų motyvaciją sveikai gyventi ir skleisti sveikatą stiprinančių mokyklų idėjas, keičiant bendruomenės narių požiūrį į savo sveikatą.

25 Kauno miesto ikimokyklinių įstaigų bendruomenių atstovai dalyvavo šiame  projekte.

Sukurti  vaikučių ir auklėtojų rankomis projekto „Sveikatos grandinėlė“ simboliai – VELTA (VILNOS KAMUOLIUKAS)  bus suverti į  „Sveikatos grandinėlę“.

Nuoširdžiai dėkojame  vaikučiams, auklėtojoms, vadovams,  renginio organizatoriams už šventę.

Akimirkos iš renginio.

Šioje svetainėje naudojami mūsų ir trečiųjų šalių slapukai. Jūsų sutikimas nereikalingas dėl būtinųjų slapukų, kurie padeda mums valdyti interneto svetainę ir užtikrinti jos apsaugą, naudojimo. Norėdami naudoti statistikos, analitikos ir rinkodaros slapukus, turime gauti jūsų sutikimą. Šiuos slapukus naudojame siekdami tobulinti svetainę, užtikrinti patogesnį naudojimąsi ja bei pasiūlyti jums aktualų turinį ir paslaugas. Juos galite pakeisti skiltyje „Parinktys“ arba sutikti su visų slapukų naudojimu paspaudę mygtuką „Sutikti su visais“. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos rasite: „Slapukų politika“.

Kauno bangelė
Skip to content