Panemunės šile prie J. Basanavičiaus paminklo buvo laikomos šv. Mišios

Sekmadienį, liepos 2 d., Panemunės šile prie J. Basanavičiaus paminklo buvo laikomos šv. Mišios. Šv. Mišias koncelebravo Švč. Mergelės Marijos Vardo parapijos Klebonas Rimantas Baltrušaitis ir kunigas Petras Kražauskas.

Šių šv. Mišių intencija buvo už Panemunės parko įkūrėją miškininką Joną Kuprionį, taip pat už visus miškininkus, prisidėjusius prie miško parko puoselėjimo, už Panemunės, Vičiūnų ir Zuikinės bendruomenes, visus geros valios žmones, prisidedančius prie parko saugojimo.

Šv. Mišiose dalyvavo ir Lietuvos miškininkų sąjungos atstovai.

Šioje svetainėje naudojami mūsų ir trečiųjų šalių slapukai. Jūsų sutikimas nereikalingas dėl būtinųjų slapukų, kurie padeda mums valdyti interneto svetainę ir užtikrinti jos apsaugą, naudojimo. Norėdami naudoti statistikos, analitikos ir rinkodaros slapukus, turime gauti jūsų sutikimą. Šiuos slapukus naudojame siekdami tobulinti svetainę, užtikrinti patogesnį naudojimąsi ja bei pasiūlyti jums aktualų turinį ir paslaugas. Juos galite pakeisti skiltyje „Parinktys“ arba sutikti su visų slapukų naudojimu paspaudę mygtuką „Sutikti su visais“. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos rasite: „Slapukų politika“.

Kauno bangelė
Skip to content