Panemunės šile dar keturi tautodailininkų darbai

Lietuvos tautodailininkų sąjungos Kauno skyrius atsiliepė į savivaldybės kvietimą puošti miesto erdves ir dalyvavo projekte „Kauno akcentai“. Tautodailininkai pasiūlė sukurti skulptūrinių suolų seriją Panemunės šile.

„Kauno akcentai“ – nuo 2017 m. vykstantis miesto viešąsias erdves puošiančių skulptūrų, dizaino objektų, šviesos instaliacijų, apšvietimo ar gatvės tapybos darbų konkursas, kurio šūkis yra ,,Paverskime Kauną galerija po atviru dangumi!“

Panemunės šile jau yra įrengti suolai: Rekreacinės skulptūros ,,Žalčio sostas”,  ,,Nemuno karšiai”, ,,Briedis“,  „Nemuno antys“,„Žaltys ir Žaltienė“, „Lūšis atokaitoje“, „Gervių klegesys“, „Meilės suoliukas“.

Panemunės seniūnijos naujienos

Balandžio mėnesį Panemunės šilą papuošė dar  keturi skulptūriniai suolai:  „Apuokas ir pelėda“, „Apuokas“, „Voverės“, „Panemunės šernai“.

Šioje svetainėje naudojami mūsų ir trečiųjų šalių slapukai. Jūsų sutikimas nereikalingas dėl būtinųjų slapukų, kurie padeda mums valdyti interneto svetainę ir užtikrinti jos apsaugą, naudojimo. Norėdami naudoti statistikos, analitikos ir rinkodaros slapukus, turime gauti jūsų sutikimą. Šiuos slapukus naudojame siekdami tobulinti svetainę, užtikrinti patogesnį naudojimąsi ja bei pasiūlyti jums aktualų turinį ir paslaugas. Juos galite pakeisti skiltyje „Parinktys“ arba sutikti su visų slapukų naudojimu paspaudę mygtuką „Sutikti su visais“. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos rasite: „Slapukų politika“.

Kauno bangelė
Skip to content