Panemunės šile dar keturi tautodailininkų darbai
Atnaujinta: 2023-04-17 (Pirmadienis)
Lietuvos tautodailininkų sąjungos Kauno skyrius atsiliepė į savivaldybės kvietimą puošti miesto erdves ir dalyvavo projekte „Kauno akcentai“. Tautodailininkai pasiūlė sukurti skulptūrinių suolų seriją Panemunės šile.
„Kauno akcentai“ – nuo 2017 m. vykstantis miesto viešąsias erdves puošiančių skulptūrų, dizaino objektų, šviesos instaliacijų, apšvietimo ar gatvės tapybos darbų konkursas, kurio šūkis yra ,,Paverskime Kauną galerija po atviru dangumi!“
Panemunės šile jau yra įrengti suolai: Rekreacinės skulptūros ,,Žalčio sostas”, ,,Nemuno karšiai”, ,,Briedis“, „Nemuno antys“,„Žaltys ir Žaltienė“, „Lūšis atokaitoje“, „Gervių klegesys“, „Meilės suoliukas“.
Balandžio mėnesį Panemunės šilą papuošė dar keturi skulptūriniai suolai: „Apuokas ir pelėda“, „Apuokas“, „Voverės“, „Panemunės šernai“.
Paslaugos
Kontaktų paieška ir struktūraSavivaldybės darbuotojų kontaktų paieška
Civilinė sauga ir mobilizacija
PaslaugosČia rasite savivaldybės teikiamas paslaugas
TransportasMaršrutai, tvarkaraščiai, e. bilietas
Asmenų aptarnavimasAptarnaujami padaliniai, asmenų aptarnavimo kokybės vertinimo anketa
Projektiniai pasiūlymaiStatinių projektų viešinimas
KultūraĮstaigos, konkursai, stipendijos, renginiai
Verslas ir finansaiLengvatos verslui, leidimai, finansai ir mokesčiai, parduodamas turtas
Korupcijos prevencijaAntikorupcijos komisija, kontaktai
UrbanistikaTeritorijų planavimas ir statyba, žemės sklypai
Civilinė metrikacijaSantuokos registracijos apžvalga, informacija jaunavedžiams
ŠvietimasĮstaigos, ugdymas, premijos







