Panemunės seniūnijos seniūnaičių 2020 m. veiklos ataskaitos

2021 m. vasario 25 d. nuotoliniu būdu vyko Panemunės seniūnijos išplėstinės seniūnaičių sueigos posėdis, kurio metu buvo pateiktos seniūnaičių 2020 metų veiklos ataskaitos.

Kviečiame susipažinti su Panemunės seniūnijos seniūnaičių 2020 metų veiklos ataskaitomis ir Panemunės seniūnijos 2020 m. veiklos ataskaita.

Panemunės seniūnaitės ataskaita Rokų seniūnaitės atsakaita Sėmenos seniūnaičio ataskaita Vaišvydavos seniūnaičio ataskaita Panemunės sen. 2020 m. veiklos ataskaita

Šioje svetainėje naudojami mūsų ir trečiųjų šalių slapukai. Jūsų sutikimas nereikalingas dėl būtinųjų slapukų, kurie padeda mums valdyti interneto svetainę ir užtikrinti jos apsaugą, naudojimo. Norėdami naudoti statistikos, analitikos ir rinkodaros slapukus, turime gauti jūsų sutikimą. Šiuos slapukus naudojame siekdami tobulinti svetainę, užtikrinti patogesnį naudojimąsi ja bei pasiūlyti jums aktualų turinį ir paslaugas. Juos galite pakeisti skiltyje „Parinktys“ arba sutikti su visų slapukų naudojimu paspaudę mygtuką „Sutikti su visais“. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos rasite: „Slapukų politika“.

Kauno bangelė
Skip to content