Panemunės seniūnijos Focus grupės susitikimas

Vadovaujantis Lietuvos policijos generalinio komisaro įsakymu Nr. 20-TA-731 patvirtintu „Situacijų prevencijos organizavimo apskričių vyriausiuose policijos komisariatuose aprašu“, Panemunės seniūnijoje, adresu Vaidoto g. 115, Kaunas, spręstinų problemų, susijusių su saugios aplinkos formavimu, identifikavimui bendradarbiaujant su aktyviais bendruomenės nariais, verslo organizacijų atstovais, seniūnijos administracija, seniūnaičiais organizuotas Panemunės seniūnijos Focus grupės susitikimas. Susitikimo tikslas – ne tik įvardinti problemas, apie kurias nebuvo pranešta policijai ar seniūnijai, bet ir skatinti keitimąsi informacija, nuomonėmis bei aktyvią diskusiją tarp grupės dalyvių, aptariant kokios priemonės galėtų būti veiksmingos bei numatyti šių priemonių įgyvendinimo dalyvius.

Susitikimo metu buvo kalbėta ir svarstyti klausimai: Su kokiomis problemomis, susijusiomis su teisės pažeidimais, susiduriate? Kokią žinote konkrečią probleminę vietą, susijusią su teisės pažeidimais, Jūsų gyvenamojoje ir (ar) darbo aplinkoje? Kokios nurodytos vietos problematikos atsiradimo ar tęstinumo priežastys? Kokių veiksmų, priemonių reikėtų imtis siekiant pašalinti problemą? Kas ir kaip galėtų prisidėti prie nurodytų veiksmų, priemonių įgyvendinimo? Ar žinote teisės pažeidimus, dėl kurių policija ar kitos institucijos nebuvo informuotos (pvz., vagystės, disponavimas narkotinėmis medžiagomis, viešosios tvarkos pažeidimai ir pan.)?

Vadovaudamiesi pateikta informacija, bei policijos registruojamų įvykių registro duomenimis bus sudaromas gyventojų susirūpinimą keliančių vietų sąrašas Panemunės seniūnijos teritorijoje ir spalio mėnesį atliekama gyventojų apklausa siekiant išgryninti aktualiausias problemas. Situacijų prevencijos organizavimo ciklas yra vieneri metai, per šį laikotarpį bus atlikta teisės pažeidimų duomenų analizė, sudarytas situacijos prevencijos priemonių įgyvendinimo planas, kartu su socialiniais partneriais, seniūnijos administracija, seniūnaičiais, bendruomenės nariais, verslo atstovais, aktyviais gyventojais ir kt. bus atliekamas plane numatytų priemonių įgyvendinimas bei įgyvendintų priemonių veiksmingumo vertinimas.

Šioje svetainėje naudojami mūsų ir trečiųjų šalių slapukai. Jūsų sutikimas nereikalingas dėl būtinųjų slapukų, kurie padeda mums valdyti interneto svetainę ir užtikrinti jos apsaugą, naudojimo. Norėdami naudoti statistikos, analitikos ir rinkodaros slapukus, turime gauti jūsų sutikimą. Šiuos slapukus naudojame siekdami tobulinti svetainę, užtikrinti patogesnį naudojimąsi ja bei pasiūlyti jums aktualų turinį ir paslaugas. Juos galite pakeisti skiltyje „Parinktys“ arba sutikti su visų slapukų naudojimu paspaudę mygtuką „Sutikti su visais“. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos rasite: „Slapukų politika“.

Kauno bangelė
Skip to content