Panemunės seniūnijoje vyko Panemunės seniūnijos seniūnaičių sueiga

Panemunės seniūnijos seniūnaičių sueiga vyko 2023 m. rugsėjo 28 d. Sueigos metu buvo aptarti 2023 metų Panemunės seniūnijos seniūnaičių rinkimų I turo rezultatai. Kauno apskrities vyriausiojo policijos komisariato Viešosios tvarkos valdybos bendruomenės pareigūnų Veiklos skyriaus vyriausioji tyrėja Rasa Zinkevičienė  supažindino su Focus grupės veikla. Rasa Zinkevičienė kalbėjo, kad susitikimo tikslas – ne tik įvardinti problemas, apie kurias nebuvo pranešta policijai ar seniūnijai, bet ir  skatinti keitimąsi informacija, nuomonėmis bei aktyvią diskusiją tarp grupės dalyvių, aptariant kokios priemonės galėtų būti veiksmingos bei numatyti šių priemonių įgyvendinimo dalyvius.  Situacijų prevencijos organizavimo ciklas yra vieneri metai. Per šį laikotarpį atliksime teisės pažeidimų duomenų analizę, sudarysime situacijos prevencijos priemonių įgyvendinimo planą, kartu su socialiniais partneriais, seniūnijos administracija, seniūnaičiais, bendruomenės nariais, verslo atstovais, aktyviais gyventojais ir kt.  imsimės plane numatytų priemonių įgyvendinimo bei įgyvendintų priemonių veiksmingumo vertinimo – sakė Rasa Zinkevičienė. Jei norime, kad Panemunės mikrorajone gyventi būtų gera, savo veikla prisidėkime prie saugios aplinkos kūrimo!

Panemunės seniūnijos vyriausioji specialistė, atliekanti seniūno funkcijas, Loreta Knėpienė padėkojo seniūnaičių sueigos dalyviams už darbą, bendradarbiavimą, kvietė būti aktyviems, dalyvauti Seniūnijos renginiuose.

Seniūnaičiams įteikti Panemunės seniūnijos padėkos raštai už aktyvią veiklą, prasmingą bendradarbiavimą, svarų indėlį dalyvaujant Seniūnijos veikloje, organizuojant šventes, parodas.

Šioje svetainėje naudojami mūsų ir trečiųjų šalių slapukai. Jūsų sutikimas nereikalingas dėl būtinųjų slapukų, kurie padeda mums valdyti interneto svetainę ir užtikrinti jos apsaugą, naudojimo. Norėdami naudoti statistikos, analitikos ir rinkodaros slapukus, turime gauti jūsų sutikimą. Šiuos slapukus naudojame siekdami tobulinti svetainę, užtikrinti patogesnį naudojimąsi ja bei pasiūlyti jums aktualų turinį ir paslaugas. Juos galite pakeisti skiltyje „Parinktys“ arba sutikti su visų slapukų naudojimu paspaudę mygtuką „Sutikti su visais“. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos rasite: „Slapukų politika“.

Kauno bangelė
Skip to content