Panemunės seniūnijoje vyko išplėstinės seniūnaičių sueigos posėdis

2018 m. lapkričio 13 d. Panemunės seniūnijoje vyko išplėstinės seniūnaičių sueigos posėdis, kurio metu buvo aptarti Nevyriausybinių organizacijų ir bendruomeninės veiklos stiprinimo 2017–2019 metų veiksmų plano įgyvendinimo 2.3 priemonės ,,Remti bendruomeninę veiklą savivaldybėse“ įgyvendinimo Kauno miesto savivaldybėje Panemunės seniūnijos bendruomenės vykdomų 2 projektų: ,,Kelti pilietinį aktyvumą ir priimti sveikos gyvensenos iššūkius“ ir ,,Lietuvos šimtmečio Kalėdos Rokuose“ veiklos grafikai.
Posėdyje dalyvavo ir Panemunės seniūnijos kriminogeninę situaciją pristatė Kauno apskr. VPK Panemunės PK Veiklos skyriaus Panemunės grupės vyriausiasis tyrėjas Darius Brazinskas.
Kauno apskr. VPK VTV BPV vyr. specialistė Rasa Zinkevičienė pristatė seniūnijos teritorijoje vykdomų reidų, akcijų planą.
Posėdžio metu buvo pasirašyta saugios kaimynystės sutartis su Baltaragio g. 10, Kaunas namo gyventojų bendruomene.

Šioje svetainėje naudojami mūsų ir trečiųjų šalių slapukai. Jūsų sutikimas nereikalingas dėl būtinųjų slapukų, kurie padeda mums valdyti interneto svetainę ir užtikrinti jos apsaugą, naudojimo. Norėdami naudoti statistikos, analitikos ir rinkodaros slapukus, turime gauti jūsų sutikimą. Šiuos slapukus naudojame siekdami tobulinti svetainę, užtikrinti patogesnį naudojimąsi ja bei pasiūlyti jums aktualų turinį ir paslaugas. Juos galite pakeisti skiltyje „Parinktys“ arba sutikti su visų slapukų naudojimu paspaudę mygtuką „Sutikti su visais“. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos rasite: „Slapukų politika“.

Kauno bangelė
Skip to content