Panemunės seniūnijoje vyko išplėstinė seniūnaičių sueiga

Panemunės seniūnijoje 2021-12-15 nuotoliniu būdu vyko išplėstinė seniūnaičių sueiga, kurios metu buvo aptarti

pagal Socialinės apsaugos ir darbo ministerijos Nevyriausybinių organizacijų ir bendruomeninės veiklos stiprinimo 2021 metų plano 1.1.4 priemonės „Stiprinti bendruomeninę veiklą savivaldybėse“ įgyvendinimo Kauno miesto savivaldybėje vykdomi projektai:

  1. Asociacijos ,,Vaišvydava“ vykdomas projektas ,,Vaišvydavos bendruomenės – „Sandoros“ parkas“;
  2. Kauno Panemunės bendruomenės vykdomas projektas – ,Panemunė mano šeima“;
  3. Kauno Rokų bendruomenės centro vykdomas projektas „Rokai mokosi iš Sūduvos didžiavyrių“.

Išplėstinės seniūnaičių sueigos metu buvo aptarti ir kiti aktualūs klausimai, pristatytas Kauno apskrities vyriausiojo policijos komisariato Viešosios tvarkos valdybos Bendruomenės pareigūnų veiklos skyriaus bendruomenės pareigūnės Rūtos Bačanskaitės parengtas pranešimas, kuriame pateikta informacija apie kriminogeninę situaciją Panemunės seniūnijos teritorijoje, apie tai. kad pastaruoju metu padažnėjo vagysčių atvejų iš butų, vaistinių, kai vagystes vykdo grupės nepilnamečių asmenų. Vis dar pasitaiko smurto artimoje aplinkoje atvejų, tam įtakos galimai turėjo ilgalaikis karantinas. Išaiškinami nusikaltimai susiję su narkotinių medžiagų platinimu, automobilių vagystės ir kt. Padaugėjo nelaimingų atsitikimų tamsiu paros metu, pareigūnai primena, kad šviesą atspindintis elementas yra labai svarbus, siekiant išvengti nelaimės kelyje – tamsiu paros metu, esant blogam matomumui ar neapšviestuose keliuose. Kad viso to išvengti yra vykdomos įvairios prevencinės priemonės – prevencinė informacija talpinama: pašto dėžutėse, skelbimo lentose, informacija bei patarimai talpinami socialiniuose tinkluose, patruliuojama kriminogeniškiausiose Panemunės seniūnijos vietose, atkreipiamas dėmesį į rizikos židinius, nepilnamečių susibūrimo vietas, vaistines, kurios pastaruoju metu tapo nepilnamečių asmenų taikiniu, tikrinami daugiabučių namų kiemai ir kt.

Gyventojams primenama, kad reikalinga saugoti savo turtą, įsirengti vaizdo stebėjimo kameras, papildomą apšvietimą kiemuose, pranešti apie įtarimą keliančius asmenis, bendruoju pagalbos numeriu 112. Kviečiame gyventojus burtis į saugios kaimynystės grupes ir prisidėti prie saugios aplinkos kūrimo.

Šioje svetainėje naudojami mūsų ir trečiųjų šalių slapukai. Jūsų sutikimas nereikalingas dėl būtinųjų slapukų, kurie padeda mums valdyti interneto svetainę ir užtikrinti jos apsaugą, naudojimo. Norėdami naudoti statistikos, analitikos ir rinkodaros slapukus, turime gauti jūsų sutikimą. Šiuos slapukus naudojame siekdami tobulinti svetainę, užtikrinti patogesnį naudojimąsi ja bei pasiūlyti jums aktualų turinį ir paslaugas. Juos galite pakeisti skiltyje „Parinktys“ arba sutikti su visų slapukų naudojimu paspaudę mygtuką „Sutikti su visais“. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos rasite: „Slapukų politika“.

Kauno bangelė
Skip to content