Panemunės seniūnijoje įkurta Saugios kaimynystės grupė

Vykdant turtinių nusikaltimų prevenciją Kauno apskr. VPK Kauno m. Nemuno PK (Panemunės ir Petrašiūnų seniūnijų) prižiūrimoje teritorijoje, nuolat organizuojamos prevencinės priemonės, kurių metu lankomasi tose vietose kur dažniausiai fiksuojami teisės pažeidimai. Prevencine informacija – kaip apsisaugoti savo turtą nuo vagysčių ir netapti nusikaltimų elektroninėje erdvėje ar telefoninių sukčių auka dalintasi su bendruomenių atstovais, seniūnaičias ir gyventojais. Siekiant įtraukti kuo daugiau gyventojų į gyvenamosios, darbo ar kitokios buvimo aplinkos saugumo stiprinimo veiklą,  organizuojami  gyventojų, seniūnijos darbuotojų ir bendruomenės pareigūnų susitikimai. Susitikimų metu numatomos galimos  teritorijos saugumo stiprinimo priemonės:  tinkamo apšvietimo planavimas, apsaugos sistemų  ir vaizdo stebėjimo kamerų įrengimas, aplinkos tvarkymo galimybės. Naudojamos nusikaltimų prevencijos priemonės sumažina galimybes įvykdyti nusikaltimus arba leidžia iš viso jų išvengti.

Kad gyvenamoji aplinka būtų dar saugesnė ir nepatraukli teisės pažeidėjams, Garšvės gatvės  gyventojai susibūrė į  saugios kaimynystės grupę ir kartu su policijos bei Panemunės seniūnijos atstovais ėmė planuoti bendras veiklas.

 

Šioje svetainėje naudojami mūsų ir trečiųjų šalių slapukai. Jūsų sutikimas nereikalingas dėl būtinųjų slapukų, kurie padeda mums valdyti interneto svetainę ir užtikrinti jos apsaugą, naudojimo. Norėdami naudoti statistikos, analitikos ir rinkodaros slapukus, turime gauti jūsų sutikimą. Šiuos slapukus naudojame siekdami tobulinti svetainę, užtikrinti patogesnį naudojimąsi ja bei pasiūlyti jums aktualų turinį ir paslaugas. Juos galite pakeisti skiltyje „Parinktys“ arba sutikti su visų slapukų naudojimu paspaudę mygtuką „Sutikti su visais“. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos rasite: „Slapukų politika“.

Kauno bangelė
Skip to content