Panemunės seniūnijoje įkurta saugios kaimynystės grupė

Panemunės seniūnijoje 2019 m. vasario 19 d.  vyko susitikimas su policijos pareigūnais. Panemunės seniūnijos kriminogeninę situaciją trumpai pristatė Kauno apskr. VPK Panemunės PK Veiklos skyriaus Panemunės PK viršininkė  Jolita Dockienė.

Bendruomenės pareigūnė Rasa Zinkevičienė pristatė seniūnijos teritorijoje vykdomų reidų, akcijų planą, saugios kaimynystės plėtojimą, bendradarbiavimą tarp vienoje vietovėje gyvenančių bendruomenės narių siekiant kurti saugią aplinką kartu.

Susitikimo metu buvo pasirašyta saugios kaimynystės sutartis su Didžioji g. gyvenamųjų namų gyventojų bendruomenės atstovu ir Vaišvydavos bendruomenės atstovu Mindaugu Račkausku, Panemunės seniūne ir Kauno apskr. VPK Panemunės PK Veiklos skyriaus Panemunės PK. atstovais.

Aktyvios bendruomenės tai  didelė pagalba seniūnijai ir policijos pareigūnams, tai žmonės, kurie pirmieji gali ištiesti pagalbos ranką.

Šioje svetainėje naudojami mūsų ir trečiųjų šalių slapukai. Jūsų sutikimas nereikalingas dėl būtinųjų slapukų, kurie padeda mums valdyti interneto svetainę ir užtikrinti jos apsaugą, naudojimo. Norėdami naudoti statistikos, analitikos ir rinkodaros slapukus, turime gauti jūsų sutikimą. Šiuos slapukus naudojame siekdami tobulinti svetainę, užtikrinti patogesnį naudojimąsi ja bei pasiūlyti jums aktualų turinį ir paslaugas. Juos galite pakeisti skiltyje „Parinktys“ arba sutikti su visų slapukų naudojimu paspaudę mygtuką „Sutikti su visais“. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos rasite: „Slapukų politika“.

Kauno bangelė
Skip to content