Panemunės seniūnijoje 2022 m. gruodžio 14 d. vyko išplėstinės seniūnaičių sueigos posėdis

Panemunės seniūnijoje 2022 m. gruodžio 14 d. vyko išplėstinės seniūnaičių sueigos posėdis. Sueigos metu buvo pristatyta SADM pilotinės bendruomenių stiprinimo priemonės vykdymas, Kauno Rokų BC projekto Bendruomenės telkimas per asmenybių pavyzdžius“ vykdymas, kalbėta apie saugios aplinkos kūrimą seniūnijoje, aptarta Focus grupės veikla.

Kauno apskrities vyriausiojo policijos komisariato Nemuno PK atstovas Darius Brazinskas pristatė kriminogeninę situaciją Panemunės seniūnijoje: pastaruoju metu pastebimas vagysčių skaičiaus didėjimas iš butų, statybviečių, automobilių. Padaugėjo sukčiavimo atvejų: dėl parduodamų prekių su pristatymu per DPD; laimėjimai loterijose; meilės romanai; aukojimas ir pagalba Ukrainai; investavimas į verslą; apsimetimai socialiniais darbuotojais ir socialiai pažeidžiamų asmenų, pagyvenusio amžiaus asmenų lankymas namuose ir kt.

Šioje svetainėje naudojami mūsų ir trečiųjų šalių slapukai. Jūsų sutikimas nereikalingas dėl būtinųjų slapukų, kurie padeda mums valdyti interneto svetainę ir užtikrinti jos apsaugą, naudojimo. Norėdami naudoti statistikos, analitikos ir rinkodaros slapukus, turime gauti jūsų sutikimą. Šiuos slapukus naudojame siekdami tobulinti svetainę, užtikrinti patogesnį naudojimąsi ja bei pasiūlyti jums aktualų turinį ir paslaugas. Juos galite pakeisti skiltyje „Parinktys“ arba sutikti su visų slapukų naudojimu paspaudę mygtuką „Sutikti su visais“. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos rasite: „Slapukų politika“.

Kauno bangelė
Skip to content