Panemunės seniūnijoje 2017-08-01 d. įkurta dar viena saugios kaimynystės grupė

Panemunės seniūnijoje 2017-08-01 d. įkurta dar viena saugios kaimynystės grupė. Kauno apskr. VPK Kauno miesto Panemunės PK viršininkas Giedrius Klimavičius, Panemunės seniūno pavaduotoja Loreta Knėpienė ir Astravo gatvės gyventojų atstovė   pasirašė saugios kaimynystės susitarimą.

Susitikime taip pat dalyvavo Kauno apskrities vyriausiojo policijos komisariato Viešosios tvarkos valdybos bendruomenės pareigūnų viršininkė Agnė Greblikaitė, bendruomenės pareigūnė Rasa Zinkevičienė, Panemunės seniūnijos vyr. specialistas Mindaugas Vinciūnas. Susitikimo metu buvo aptarti aktualūs seniūnijos bendruomenės saugumo klausimai.

Statistika rodo, kad aktyviems gyventojams ėmusis veiksmų, galimybės atsirasti turtiniams nusiskaltimams mažėja. Atlikus Kauno apskrities vyriausiojo policijos komisariato Kauno miesto Panemunės policijos komisariato prižiūrimos teritorijos užregistruotų įvykių analizę per 2017 m. pirmą pusmetį, nustatyta, kad tose teritorijose kur veikia saugios kaimynystės grupės pranešimų dėl galimai įvykdytų turtinių nusikaltimų beveik nėra. Taigi saugios kaimynystės iniciatyva tai  savotiška gyvenamojo būsto savininkų apsidraudimo forma, kuri yra išties veiksminga.

„Saugi kaimynystė – tai veikla, kuri vienija gyvenamojo rajono, gyvenvietės ar namo gyventojus ir kuria siekiama užtikrinti savo gyvenamosios aplinkos saugumą. Tai gyvenamosios aplinkos stebėjimas, gyventojų patruliavimas, organizuojami gyventojų susirinkimai, bendradarbiaujama su policija, sprendžiant vietos saugumo problemas” – susitikimo metu kalbėjo bendruomenės pareigūnai, tikėdamiesi kad ši iniciatyva  padės išvengti nusikaltimų, suteiks informacijos apie konkrečioje teritorijoje vyraujančius nusikaltimus, užtikrins glaudesnį kaimynų bendravimą ir partnerystę su policijos pareigūnais.

Dėl saugios kaimynystės grupių susisiekite su Panemunės seniūnija, tel.  74 95 09 arba Kauno apskrities vyriausiojo policijos komisariato Viešosios tvarkos valdybos Bendruomenės pareigūnų veiklos grupės pareigūnai s- tel.  30 30 09; mob. tel.  8 606 72833.

Šioje svetainėje naudojami mūsų ir trečiųjų šalių slapukai. Jūsų sutikimas nereikalingas dėl būtinųjų slapukų, kurie padeda mums valdyti interneto svetainę ir užtikrinti jos apsaugą, naudojimo. Norėdami naudoti statistikos, analitikos ir rinkodaros slapukus, turime gauti jūsų sutikimą. Šiuos slapukus naudojame siekdami tobulinti svetainę, užtikrinti patogesnį naudojimąsi ja bei pasiūlyti jums aktualų turinį ir paslaugas. Juos galite pakeisti skiltyje „Parinktys“ arba sutikti su visų slapukų naudojimu paspaudę mygtuką „Sutikti su visais“. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos rasite: „Slapukų politika“.

Kauno bangelė
Skip to content