Panemunės seniūnija konkurso ,,Inovatyvi seniūnija – saugus Kaunas“ nugalėtoja

Kauno apskrities VPK organizavo konkursą ,,Inovatyvi seniūnija – saugus Kaunas“. Konkurso tikslas yra skatinti Kauno miesto seniūnijų iniciatyvas telkiant gyventojus saugiai aplinkai kurti, bendradarbiauti su policija, plėtoti ir įgyvendinti inovatoriškas idėjas prisidedant prie nusikalstamumo mažinimo. Panemunės seniūnijos, kaip inovatyvios ir saugios seniūnijos, veiklos tikslas – kurti saugią gyvenamąją aplinką seniūnijos teritorijoje, užtikrinti gyventojų saugumą buriantis į saugios kaimynystės grupeles, skatinti bendruomenę dalyvauti miesto valdyme, savivaldos institucijų sprendimų priėmimo procesuose, gerinti seniūnijos bendruomenės gyventojų socialinę aplinką, aktyviai prisidėti prie gyvenamosios aplinkos kokybės gerinimo, skatinti savanorystės veiklą ir ugdyti gyventojų pilietiškumą.

Panemunės seniūnija 2019 m. vykdė aktyvų prevencinį darbą, dalyvavo renginiuose, paskaitose, seminaruose, nuolat propagavo saugios kaimynystės idėją ir skleidė informaciją internetinėje erdvėje apie teigiamą patirtį, kuriant saugią aplinką.

2020 m. kovo 6 d. Kauno VPK Panemunės – Centro PK vykusiame renginyje Panemunės seniūnija buvo paskelbta konkurso ,,Inovatyvi seniūnija – saugus Kaunas“ nugalėtoja, seniūnei Rasinai Žolynienei įteikta padėka ir pažymėjimas.

Dėkojame bendruomenių centrų aktyvistams, seniūnaičiams, ugdymo įstaigų vadovams, bendruomenei ir auklėtiniams, NVO vadovams, VPK pareigūnams už bendradarbiavimą, už aktyvų dalyvavimą seniūnijos veiklose, renginiuose, šventėse.

Veikdami kartu mes siekiame saugios aplinkos Panemunės seniūnijoje ir  Kauno mieste.

Šioje svetainėje naudojami mūsų ir trečiųjų šalių slapukai. Jūsų sutikimas nereikalingas dėl būtinųjų slapukų, kurie padeda mums valdyti interneto svetainę ir užtikrinti jos apsaugą, naudojimo. Norėdami naudoti statistikos, analitikos ir rinkodaros slapukus, turime gauti jūsų sutikimą. Šiuos slapukus naudojame siekdami tobulinti svetainę, užtikrinti patogesnį naudojimąsi ja bei pasiūlyti jums aktualų turinį ir paslaugas. Juos galite pakeisti skiltyje „Parinktys“ arba sutikti su visų slapukų naudojimu paspaudę mygtuką „Sutikti su visais“. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos rasite: „Slapukų politika“.

Kauno bangelė
Skip to content