Panemunės pilys, dvarai

Aleksoto bendruomenės centro moterų aktyvas pakviestas Kauno pedagogų kvalifikacijos centro aplankė Panemunės pilis ir dvarus. Išvykos metu susipažinome su Raudondvario, Raudonėsir Panemunės pilimis, aplankėme Belvederio rūmus, Veliuonos piliakalnius ir dvarus, Sudargo piliakalnius, Gelgaudiškio ir Zyplių dvarus.

Skanavome Zanavykų krašto valgius. Didelis atradimas ir daugelio pirmą kartą ragautas, tradicinis Zanavykų valgis „Ragaučius“.

Įdomu ir miela pažinti savo kraštą.

Dėkojame organizatoriams.

 

Aleksoto seniūnijos informacija

 

Šioje svetainėje naudojami mūsų ir trečiųjų šalių slapukai. Jūsų sutikimas nereikalingas dėl būtinųjų slapukų, kurie padeda mums valdyti interneto svetainę ir užtikrinti jos apsaugą, naudojimo. Norėdami naudoti statistikos, analitikos ir rinkodaros slapukus, turime gauti jūsų sutikimą. Šiuos slapukus naudojame siekdami tobulinti svetainę, užtikrinti patogesnį naudojimąsi ja bei pasiūlyti jums aktualų turinį ir paslaugas. Juos galite pakeisti skiltyje „Parinktys“ arba sutikti su visų slapukų naudojimu paspaudę mygtuką „Sutikti su visais“. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos rasite: „Slapukų politika“.

Kauno bangelė
Skip to content