Panemunėje vyko renginys ,,Atmintis gyva, nes liudija…

 

Sausio 13 d. Panemunės šile prie Jono Basanavičiaus paminklo vyko renginys ,,Atmintis gyva, nes liudija…“, kurio metu paminėta Laisvės gynėjų diena.

Kauno sanatorinio lopšelio-darželio „Pienė“ mokytojos Lina Vitkauskienė, Aušra Šutinienė, Daiva Trečiokienė, Neringa Žebrauskienė, Regina Maksimavičiūtė, Leta Dubinskienė

su ikimokyklinio ir priešmokyklinio amžiaus vaikučiais neužmirštuolių žiedais papuošė darželį ir surengė vaikų kūrybinių darbų parodą „AČIŪ“, skirtą Laisvės gynėjų dienai – sausio 13-ąjai atminti.

 

 

Šioje svetainėje naudojami mūsų ir trečiųjų šalių slapukai. Jūsų sutikimas nereikalingas dėl būtinųjų slapukų, kurie padeda mums valdyti interneto svetainę ir užtikrinti jos apsaugą, naudojimo. Norėdami naudoti statistikos, analitikos ir rinkodaros slapukus, turime gauti jūsų sutikimą. Šiuos slapukus naudojame siekdami tobulinti svetainę, užtikrinti patogesnį naudojimąsi ja bei pasiūlyti jums aktualų turinį ir paslaugas. Juos galite pakeisti skiltyje „Parinktys“ arba sutikti su visų slapukų naudojimu paspaudę mygtuką „Sutikti su visais“. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos rasite: „Slapukų politika“.

Kauno bangelė
Skip to content