Panemunėje vyko festivalis „Pojūčių šilas‘‘

„Kauno menininkų namų’“ ir „K.I.N.A.S Panemunė“  organizuotame festivalyje kauniečiai ir miesto svečiai galėjo patirti daug naujų įspūdžių, atrasti naujas, neįprastas bei netikėtas meno formas, išgirsti įvairius, dar neišgirstus garsus.

Festivalio atmosfera pušų apsuptyje buvo stebuklinga, buvo galima pajusti stiprią gamtos energiją.

Visa tai leido pabėgti nuo kasdienio gyvenimo įtampos.

Įvairūs užsiėmimai vyko nuo pat ryto – buvo galima prasimankštinti rytine joga su trenere Justina Sutkute. Vėliau keliauti į gamtos žygį kartu su Evaldu Makricku. Renginio dalyviai galėjo mėgautis masažo procedūromis kurias teikė masažuotojos Asta Bučienė, Rūta Grigaitienė, Kamilė Gargasaitė.

Po to dalyviai susibūrė į muzikinę būgnų, įvairių braškučių, lietaus lazdų sesiją.

Edukacijos „Hidrolato gamyba“ metu buvo galima sužinoti, kaip iš įvairių augalų gaminami eteriniai aliejai, kuriuos festivalio lankytojai galėjo pauostyti.

Išskirtiniais  ir negirdėtais– gyvūnų kvapais nustebino Lietuvos zoologijos sodo darbuotojai. Nors šie kvapai skyrėsi nuo augalų eterinių aliejų kvapo, tačiau žmonių neišgąsdino. Festivalio dalyviai galėjo užuosti lūšies, ožkos, lamos, gyvatės ir kitų gyvūnų kvapus. Kvapai buvo labai specifiniai, todėl atspėti juos ne visiems buvo lengva. Festivalio lankytojai galėjo degustuoti gilių kavą, taip pat  turėjo galimybę degustuoti įvairius užkandžius su kanapėmis.

Festivalyje „Pojūčių šilas’“ nestigo ir aktyvių veiklų. Viena iš jų – orientacinis žaidimas „Gyvūnų pėdsakai Šile“.

Su knygų apie Panemunę autore Daiva Nevardauskiene vyko pažintinės ekskursijos po Panemunės šilą.

Festivalį 18 val. vainikavo filmo „Niekas nenorėjo mirti“ peržiūra K.I.N.A.S „Panemunė“ erdvėje.

Šioje svetainėje naudojami mūsų ir trečiųjų šalių slapukai. Jūsų sutikimas nereikalingas dėl būtinųjų slapukų, kurie padeda mums valdyti interneto svetainę ir užtikrinti jos apsaugą, naudojimo. Norėdami naudoti statistikos, analitikos ir rinkodaros slapukus, turime gauti jūsų sutikimą. Šiuos slapukus naudojame siekdami tobulinti svetainę, užtikrinti patogesnį naudojimąsi ja bei pasiūlyti jums aktualų turinį ir paslaugas. Juos galite pakeisti skiltyje „Parinktys“ arba sutikti su visų slapukų naudojimu paspaudę mygtuką „Sutikti su visais“. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos rasite: „Slapukų politika“.

Kauno bangelė
Skip to content