Panemunėje vykdomos pareigūnų tikslinės prevencinės priemonės

Panemunės šile ir jo prieigose esančiose aikštelėse bendruomenės pareigūnės kartu su Panemunės seniūnijos atstovais, Kelių policijos skyriaus pareigūnais nuolat vykdo tikslines prevencines priemones. Viena jų –patruliavimas, kurio metu dviračių ir paspirtukų vairuotojams primenamos kelių eismo taisyklės, drausminami transporto priemonių vairuotojai, kurie pažeisdami taisykles, automobilius stato neleistinose vietose. Taip pat pareigūnai vykdo šviečiamąją veiklą, stebi aplinką, taip užkardydami viešosios tvarkos pažeidimus.

Šiltuoju metų laiku vis dažniau automobilį keičiame į kitą transporto priemonę – paspirtuką ar dviratį. Bendruomenės pareigūnai primena – tai transporto priemonė, kuri, dalyvauja eisme, todėl būtina laikytis kelių eismo taisyklių, kitaip galima sulaukti itin skaudžių padarinių.

Saugokime vieni kitus kelyje!

Šioje svetainėje naudojami mūsų ir trečiųjų šalių slapukai. Jūsų sutikimas nereikalingas dėl būtinųjų slapukų, kurie padeda mums valdyti interneto svetainę ir užtikrinti jos apsaugą, naudojimo. Norėdami naudoti statistikos, analitikos ir rinkodaros slapukus, turime gauti jūsų sutikimą. Šiuos slapukus naudojame siekdami tobulinti svetainę, užtikrinti patogesnį naudojimąsi ja bei pasiūlyti jums aktualų turinį ir paslaugas. Juos galite pakeisti skiltyje „Parinktys“ arba sutikti su visų slapukų naudojimu paspaudę mygtuką „Sutikti su visais“. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos rasite: „Slapukų politika“.

Kauno bangelė
Skip to content