Panemunėje paminėta Lietuvos Nepriklausomybės atkūrimo diena

Panemunėje, prie Jono Basanavičiaus paminklo, kovo 8 d. susirinko Kauno Panemunės bendruomenės centro atstovai, Panemunės lopšelio – darželio mokytojos su  auklėtiniais, Panemunės seniūnijos atstovai, paminėti Nepriklausomybės atkūrimo dieną.

Šilti pasisakiusiųjų palinkėjimai, kartu sugiedotas Lietuvos valstybės himnas subūrė visus šios visiems svarbios ir brangios šventės proga.

Šioje svetainėje naudojami mūsų ir trečiųjų šalių slapukai. Jūsų sutikimas nereikalingas dėl būtinųjų slapukų, kurie padeda mums valdyti interneto svetainę ir užtikrinti jos apsaugą, naudojimo. Norėdami naudoti statistikos, analitikos ir rinkodaros slapukus, turime gauti jūsų sutikimą. Šiuos slapukus naudojame siekdami tobulinti svetainę, užtikrinti patogesnį naudojimąsi ja bei pasiūlyti jums aktualų turinį ir paslaugas. Juos galite pakeisti skiltyje „Parinktys“ arba sutikti su visų slapukų naudojimu paspaudę mygtuką „Sutikti su visais“. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos rasite: „Slapukų politika“.

Kauno bangelė
Skip to content