Panemunėje paminėta Lietuvos Nepriklausomybės atkūrimo diena

 

 

Kauno Panemunės bendruomenė kovo 13 d. sukvietė panemuniečius į renginį, skirtą paminėti Lietuvos Nepriklausomybės atkūrimo dieną. Renginys vyko Kauno Vinco Kudirkos viešosios bibliotekos Panemunės padalinyje.

Sveikinimo žodį tarė ir susirinkusius pasveikino Kauno Panemunės bendruomenės pirmininkas G. Žukauskas,  Kauno Vinco Kudirkos viešosios bibliotekos Panemunės padalinio vedėja Daiva Nevardauskienė,  Vytauto Didžiojo karo muziejaus muziejininkė Aušra Jurevičiūtė papasakojo apie Laisvės varpo išsaugojimo paslaptis. Vakaro metu koncertavo Vaišvydavos ansamblis ,,Garšvė“.

 

 

Šioje svetainėje naudojami mūsų ir trečiųjų šalių slapukai. Jūsų sutikimas nereikalingas dėl būtinųjų slapukų, kurie padeda mums valdyti interneto svetainę ir užtikrinti jos apsaugą, naudojimo. Norėdami naudoti statistikos, analitikos ir rinkodaros slapukus, turime gauti jūsų sutikimą. Šiuos slapukus naudojame siekdami tobulinti svetainę, užtikrinti patogesnį naudojimąsi ja bei pasiūlyti jums aktualų turinį ir paslaugas. Juos galite pakeisti skiltyje „Parinktys“ arba sutikti su visų slapukų naudojimu paspaudę mygtuką „Sutikti su visais“. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos rasite: „Slapukų politika“.

Kauno bangelė
Skip to content