Pirmasis Advento vakaras lopšelyje-darželyje „Rokutis”

Kauno lopšelio darželio ,,Rokutis“ ugdytiniai, padedami auklėtojų, pynė didįjį adventinį vainiką, kuris papuošė darželio kiemą.
Tos pačios dienos pavakare į darželio salę rinkosi vaikai, tėveliai, šeimų nariai pinti vainikus savo namams, grupėms…
Susirinkusiems Rokų parapijos klebonas kun. Virginijus Gražulevičius papasakojo apie Advento reikšmę, apie keturias vainiko žvakių prasmes, Panemunės seniūnė Rasina Žolynienė pasveikino su Advento pradžia, palinkėjo sėkmingų gerųjų darbų. Po to visi pasinėrė į darbą – pušų ir eglių šakos sukosi į ratus, paskui vienoda jų žaluma sumirgėjo papuošimais…Vakaro metu skambėjo vaikučių dainelės.
Tai buvo malonios akimirkos, kai galima atsiduoti kūrybai ir savo rankomis sukurti mielą ir prasmingą namų aksesuarą.

Šioje svetainėje naudojami mūsų ir trečiųjų šalių slapukai. Jūsų sutikimas nereikalingas dėl būtinųjų slapukų, kurie padeda mums valdyti interneto svetainę ir užtikrinti jos apsaugą, naudojimo. Norėdami naudoti statistikos, analitikos ir rinkodaros slapukus, turime gauti jūsų sutikimą. Šiuos slapukus naudojame siekdami tobulinti svetainę, užtikrinti patogesnį naudojimąsi ja bei pasiūlyti jums aktualų turinį ir paslaugas. Juos galite pakeisti skiltyje „Parinktys“ arba sutikti su visų slapukų naudojimu paspaudę mygtuką „Sutikti su visais“. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos rasite: „Slapukų politika“.

Kauno bangelė
Skip to content