Paminėta Laisvės gynėjų diena

2020 m. sausio 13 d. Kauno Vinco Kudirkos bibliotekoje vyko  susitikimas su
knygos ,,Gyvenimo akimirkos” autore Virginija Ina Bedarfiene.

Tremtinė, buvusi Kauno miesto tarybos narė, advokatė parašė knygą apie savo artimuosius, apie šeimos išgyvenimus Lietuvai sunkiais laikotarpiais. Susitikimo metu autorė pristatė knygą, papasakojo apie tremtį,  apie darbą Kauno miesto savivaldybės taryboje, apie 1991 m. sausio 13 d. įvykius.

Po susitikimo paminėjome Laisvės gynėjų dieną. Susirinkome senojo turgaus aikštėje prie paminklo, pastatyto Tauro apygardos Birutės rinktinės partizanų atminimui ir skulptoriaus Eugenijaus Banio sukurto koplytstulpio „Pieta“ – Motinos skausmas.  Prie paminklo partizanams uždegėme žvakutes, sugiedojome Lietuvos himną.

 

Šioje svetainėje naudojami mūsų ir trečiųjų šalių slapukai. Jūsų sutikimas nereikalingas dėl būtinųjų slapukų, kurie padeda mums valdyti interneto svetainę ir užtikrinti jos apsaugą, naudojimo. Norėdami naudoti statistikos, analitikos ir rinkodaros slapukus, turime gauti jūsų sutikimą. Šiuos slapukus naudojame siekdami tobulinti svetainę, užtikrinti patogesnį naudojimąsi ja bei pasiūlyti jums aktualų turinį ir paslaugas. Juos galite pakeisti skiltyje „Parinktys“ arba sutikti su visų slapukų naudojimu paspaudę mygtuką „Sutikti su visais“. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos rasite: „Slapukų politika“.

Kauno bangelė
Skip to content