Paminėjo Tarptautinę kaimynų dieną

Vakar buvo minima Tarptautinė kaimynų diena. Tą dieną susitinka kaimynai, susipažinti, pabendrauti, taip skatindami bendruomeniškumo jausmą.

Malonu, kad kasmet vis daugiau sužinome apie kaimynų susitikimus. Vakar kaimynų dieną paminėjo: Mauručių – Vaivorykštės g., Žiedų – Vainikų g., Pavasario g. ir Mokolų g. kaimynai.

Šiandien kaimynų dieną žada paminėti Barkūnų g. ir Šeštokų – Kiečių g. kaimynai.

Aleksoto seniūnijos informacija

 

Šioje svetainėje naudojami mūsų ir trečiųjų šalių slapukai. Jūsų sutikimas nereikalingas dėl būtinųjų slapukų, kurie padeda mums valdyti interneto svetainę ir užtikrinti jos apsaugą, naudojimo. Norėdami naudoti statistikos, analitikos ir rinkodaros slapukus, turime gauti jūsų sutikimą. Šiuos slapukus naudojame siekdami tobulinti svetainę, užtikrinti patogesnį naudojimąsi ja bei pasiūlyti jums aktualų turinį ir paslaugas. Juos galite pakeisti skiltyje „Parinktys“ arba sutikti su visų slapukų naudojimu paspaudę mygtuką „Sutikti su visais“. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos rasite: „Slapukų politika“.

Kauno bangelė
Skip to content