Palydėti išskrendančių gervių į Žuvinto rezervatą

VDU Botanikos sodo draugų klubas su pirmininke, prof. Vida Mildažiene, lankėsi Žuvinto rezervate. Mus maloniai priėmė rezervato direktorius Arūnas Pranaitis.

Per teleskopą galėjome stebėti gražuoles gerves, baltąjį gandrą, ir net jūrinių erelių porelę.Vakarėjant matėme visai prie kranto plaukiojant bebrą ir daugybę ančių bei kitų paukščių.

Dėkojame už šią galimybę apsilankyti rezervate VDU Botanikos sodo draugų klubo vadovei Vidai Mildažienei, o  už įdomų pasakojimą apie rezervato paukščius direktoriui Arūnui Pranaičiui.

Aleksoto seniūnė Liukrecija Navickienė

Šioje svetainėje naudojami mūsų ir trečiųjų šalių slapukai. Jūsų sutikimas nereikalingas dėl būtinųjų slapukų, kurie padeda mums valdyti interneto svetainę ir užtikrinti jos apsaugą, naudojimo. Norėdami naudoti statistikos, analitikos ir rinkodaros slapukus, turime gauti jūsų sutikimą. Šiuos slapukus naudojame siekdami tobulinti svetainę, užtikrinti patogesnį naudojimąsi ja bei pasiūlyti jums aktualų turinį ir paslaugas. Juos galite pakeisti skiltyje „Parinktys“ arba sutikti su visų slapukų naudojimu paspaudę mygtuką „Sutikti su visais“. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos rasite: „Slapukų politika“.

Kauno bangelė
Skip to content