Pakartotiniai seniūnaičių rinkimai

Kandidatai į Aleksoto seniūnijos seniūnaičius:

Aleksoto seniūnaitija:

  1. Rita Jonaitienė
  2. Greta Stasytienė

Birutės seniūnaitija:

  1. Jūratė Petrikaitė

Fredos seniūnaitija:

  1. Tomas Makarevičius

Kazliškių seniūnaitija:

  1. Gintarė Pažėrienė
  2. Aušra Daiva Šabonienė

Marvelės seniūnaitija:

  1. Adelė Zorskienė

Balsuoti bus galima internetu ar seniūnijose. Neįgalieji, dėl ligos laikinai nedarbingi, 70 metų ir vyresni, dėl sveikatos būklės negalintys atvykti balsuoti rinkėjai iš anksto užsiregistravę gali balsuoti ir namuose. Norint balsuoti namuose, reikia kreiptis į Aleksoto seniūniją tel. nr. 39 14 18  išreiškiant valią balsuoti namuose.

Balsavimas seniūnaičių rinkimuose vyks spalio 7-11 dienomis (Pirmadienis – antradienis 8 – 12 val. 12.45 – 17 val., trečiadienis – ketvirtadienis 8 – 12 val. 12.45 – 19:30 val., penktadienis 8 – 12 val.).

Daugiau informacijos: https://seniunaiciai.kaunas.lt/

Šioje svetainėje naudojami mūsų ir trečiųjų šalių slapukai. Jūsų sutikimas nereikalingas dėl būtinųjų slapukų, kurie padeda mums valdyti interneto svetainę ir užtikrinti jos apsaugą, naudojimo. Norėdami naudoti statistikos, analitikos ir rinkodaros slapukus, turime gauti jūsų sutikimą. Šiuos slapukus naudojame siekdami tobulinti svetainę, užtikrinti patogesnį naudojimąsi ja bei pasiūlyti jums aktualų turinį ir paslaugas. Juos galite pakeisti skiltyje „Parinktys“ arba sutikti su visų slapukų naudojimu paspaudę mygtuką „Sutikti su visais“. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos rasite: „Slapukų politika“.

Kauno bangelė
Skip to content