Padėkos vakaras „Tarp Kalėdų ir Naujųjų metų“

Rokų bendruomenės   baigiamasis  projekto  renginys.

Padėkos vakaras „Tarp Kalėdų ir Naujųjų metų“

Gruodžio 29 dieną Rokų bendruomenė rinkosi į tradicinį padėkos renginį. Užverdami 2017-jų duris, Rokų laisvalaikio salėje susibūrusi bendruomenė patyrė dvasios atgaivą.Kartu su rokiečiais čia buvojo ir svečiai:Panemunės seniūnė R. Žolynienė, jos pavaduotoja L. Knėpienė, Panemunės bendruomenės  pirmininkas G. Žukauskas, Senavos seniūnaitis B. Valatkevičius, kurie pasidžiaugė bendruomenių  nuveiktais darbais.  Parapijos klebonas Virginijus Gražulevičius bei Rokų bendruomenės pirmininkas Kastytis Kuzmickas dėkojo už nuveiktus bendruomeniškus darbus, organizuotus renginius. Bendruomenės aktyvistams įteiktos padėkos dovanos. Klausėmės krikštolinio skambėjimo pop klasikos trio „O sole mio“ atliekamų kūrinių, kuriuos papildė prasmingos renginio temai artimos eilės. Atrodo plačiau atsivėrė širdys, pajutome prasmingą bendrystę.
Sulaukėme ir geraširdžio Kalėdų senelio. Jis ne tik dovanų atnešė, bet tik jam žinomu burtažodžiu iškvietė Rokų kultūros laisvalaikio salės šokių kolektyvą, bei ,,Ainių’’ muzikos  ansamblį.Šokio ir muzikos  galia išjudino visus.
Po linksmybių susispietėme prie vaišių stalo, dalinomės nuoširdžiu  žodžiu, gerumu.

Šioje svetainėje naudojami mūsų ir trečiųjų šalių slapukai. Jūsų sutikimas nereikalingas dėl būtinųjų slapukų, kurie padeda mums valdyti interneto svetainę ir užtikrinti jos apsaugą, naudojimo. Norėdami naudoti statistikos, analitikos ir rinkodaros slapukus, turime gauti jūsų sutikimą. Šiuos slapukus naudojame siekdami tobulinti svetainę, užtikrinti patogesnį naudojimąsi ja bei pasiūlyti jums aktualų turinį ir paslaugas. Juos galite pakeisti skiltyje „Parinktys“ arba sutikti su visų slapukų naudojimu paspaudę mygtuką „Sutikti su visais“. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos rasite: „Slapukų politika“.

Kauno bangelė
Skip to content