Padėkime Panemunės vaikų dienos centro vaikams

Panemunėje, Birutės g. 29, yra įsikūręs Panemunės vaikų dienos centras.
Pavasaris. Oras darosi vis šiltesnis. Norisi kuo daugiau laiko praleisti lauke – važinėtis paspirtukais, riedučiais ar dviračiais. Juk taip linksma kai šiltas vėjelis kedena plaukus. Svarbiausia tai daryti saugiai! Važiuojant dviračiu reikia dėvėti šalmą ir t.t.
Panemunės vaikų dienos centras prašo pagalbos – jei jūs, jūsų broliai, sesės, ar vaikai turi šalmą ar kitas saugos priemones kurios šiuo metu Jums nereikalingos, prašome pasidalinti – padovanoti Panemunės vaikų dienos centro vaikams! Būsime dėkingi, už suteiktą galimybę saugiai mėgautis pramogomis!

Daugiau informacijos apie Panemunės dienos centrą:

https://www.facebook.com/286702918862035/photos/a.321559185376408/321555505376776/?type=3&theater

Šioje svetainėje naudojami mūsų ir trečiųjų šalių slapukai. Jūsų sutikimas nereikalingas dėl būtinųjų slapukų, kurie padeda mums valdyti interneto svetainę ir užtikrinti jos apsaugą, naudojimo. Norėdami naudoti statistikos, analitikos ir rinkodaros slapukus, turime gauti jūsų sutikimą. Šiuos slapukus naudojame siekdami tobulinti svetainę, užtikrinti patogesnį naudojimąsi ja bei pasiūlyti jums aktualų turinį ir paslaugas. Juos galite pakeisti skiltyje „Parinktys“ arba sutikti su visų slapukų naudojimu paspaudę mygtuką „Sutikti su visais“. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos rasite: „Slapukų politika“.

Kauno bangelė
Skip to content