Padėka Skaistei Liaudagytei

dsc07077   2016 m. rugsėjo 21 d. buvo įteiktas padėkos raštas ir sveikinimo žodžiais padėkota Panemunės seniūnijos jaunajai gyventojai Skaistei Liaudagytei, besimokančiai Generolo Povilo Plechavičiaus kadetų mokykloje.
2016 m. rugsėjo 15 d. Skaistė suteikė pirmąją pagalbą insulto ištiktam žmogui. Jaunosios kadetės drąsa ir greitos reakcijos dėka buvo išgelbėta vieno kauniečio gyvybė.
Didžiuojamės, kad mūsų seniūnijoje auga tokia drąsi, protinga jaunoji karta!

 

Šioje svetainėje naudojami mūsų ir trečiųjų šalių slapukai. Jūsų sutikimas nereikalingas dėl būtinųjų slapukų, kurie padeda mums valdyti interneto svetainę ir užtikrinti jos apsaugą, naudojimo. Norėdami naudoti statistikos, analitikos ir rinkodaros slapukus, turime gauti jūsų sutikimą. Šiuos slapukus naudojame siekdami tobulinti svetainę, užtikrinti patogesnį naudojimąsi ja bei pasiūlyti jums aktualų turinį ir paslaugas. Juos galite pakeisti skiltyje „Parinktys“ arba sutikti su visų slapukų naudojimu paspaudę mygtuką „Sutikti su visais“. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos rasite: „Slapukų politika“.

Kauno bangelė
Skip to content