OŽIO DIENA – Šančiuose, P.A.R.A.K.E

2021 m. lapkričio 20 d., šeštadienį, 13.00 val. – 16.00 val. kviečiame į P.A.R.A.K.Ą sugrįžtančias Ožio dienos linksmybes!

  • 13.00 val. Laužas užkurtas. Druskos su pipirais ant žaizdų pabarstyti bus. Kepsime, tarpusavyje balbatuosime. Kas atsineš kortų kaladę, pamokys ožį supliekti. Kas atsineš kiaušinių – kiaušinienę pasikeps, į kugelį įmaišys. O kas malkutes ant ožio pjaus? Visi valgys, gers, burnoj neturės, per barzdą varvės.
  • 14.00 val. Kauno pavieto šauliai edukuos juodojo dūminio parako veikimo principus, demonstruos 18-19 a. ginklus.
  • 15.00 val. Vida pasakos apie P.A.R.A.K.O praeitį ir ateitį.

Daugiau informacijos: https://www.facebook.com/events/856577371891881 

Šioje svetainėje naudojami mūsų ir trečiųjų šalių slapukai. Jūsų sutikimas nereikalingas dėl būtinųjų slapukų, kurie padeda mums valdyti interneto svetainę ir užtikrinti jos apsaugą, naudojimo. Norėdami naudoti statistikos, analitikos ir rinkodaros slapukus, turime gauti jūsų sutikimą. Šiuos slapukus naudojame siekdami tobulinti svetainę, užtikrinti patogesnį naudojimąsi ja bei pasiūlyti jums aktualų turinį ir paslaugas. Juos galite pakeisti skiltyje „Parinktys“ arba sutikti su visų slapukų naudojimu paspaudę mygtuką „Sutikti su visais“. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos rasite: „Slapukų politika“.

Kauno bangelė
Skip to content