Orientacinis žaidimas visai šeimai „Vaikų Velykėlės Kaune“

2021 m. balandžio  4-11 dienomis  Kauno tautinės kultūros centras dovanoja kauniečiams bei miesto svečiams išskirtinę galimybę dalyvauti nemokamame orientaciniame žaidime visai šeimai „Vaikų Velykėlės Kaune“.

Tai smagus žaidimas Kauno mieste po atviru dangumi. Kviečiame gyvai pasivaikščioti po pavasarišką senamiestį, sekant mobiliosios programėlės nuorodas, atliekant užduotis. Pradėti savo nuotykį  galite tik atvykę į starto vietą jums patogiu laiku bei prisijungę mobiliuoju telefonu prie žaidimo internetinio puslapio su specialiu kodu, kurį  gausite nurodytu elektroniniu paštu. Po prisijungimo bendrausite su virtualiu paukštuku mobiliojo telefono pagalba, kuris lydės komandą viso žaidimo metu. Žaidime atrasite netikėtų Kauno miesto ženklų, sužinosite daugiau apie Velykų papročius, atskleisite margučių raštus, pasisemsite daugybę gerų emocijų, o svarbiausia – gerai praleisite laiką su šeima!

Registracija spausti čia https://4t.lt/KTKC/

Žaidimas prasidės atvykus į starto vietą prie Kauno pilies ir įvedus el. laiške gautą kodą.

Žaidimo datos – balandžio 4-11 d. (sekmadienis-sekmadienis)
Žaidėjai – rekomenduojame susiburti į komandas. Primename, kad laikantis karantino sąlygų, žaidime gali dalyvauti pavieniai asmenys, šeima  arba dviejų namų ūkio nariai.
Žaidimo startas – Kauno pilies prieigos, Pilies g. 17, Kaunas 44275
Laikas – startuoti galite Jums patogiu laiku
Žaidimo trukmė – žaiskite tiek laiko, kiek tik norite. Su vienu prisijungimu galite dalyvauti vieną kartą. Žaidimas sudarytas iš 12 užduočių, maršrutas iki 3 km.
Judėjimas – pėsčiomis
Kaina – NEMOKAMA
Daugiausiai balų surinkusieji žaidėjai bus apdovanoti atminimo suvenyrais. Su laimėtojais susieksime registracijoje nurodytu el. p. ir nurodysime suvenyrų atsiėmimo laiką ir vietą.

Pirmyn į įtraukiantį  Velykų žaidimą!

*Nepamirškite pilnai pakrauti mobilųjį telefoną ir pasirūpinti veikiančiu internetu.

Organizatoriai: Kauno miesto savivaldybė, Kauno tautinės kultūros centras

 

Informacija: http://ktkc.lt/renginys/orientacinis-zaidimas-vaiku-velykeles-kaune-2021/

Šioje svetainėje naudojami mūsų ir trečiųjų šalių slapukai. Jūsų sutikimas nereikalingas dėl būtinųjų slapukų, kurie padeda mums valdyti interneto svetainę ir užtikrinti jos apsaugą, naudojimo. Norėdami naudoti statistikos, analitikos ir rinkodaros slapukus, turime gauti jūsų sutikimą. Šiuos slapukus naudojame siekdami tobulinti svetainę, užtikrinti patogesnį naudojimąsi ja bei pasiūlyti jums aktualų turinį ir paslaugas. Juos galite pakeisti skiltyje „Parinktys“ arba sutikti su visų slapukų naudojimu paspaudę mygtuką „Sutikti su visais“. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos rasite: „Slapukų politika“.

Kauno bangelė
Skip to content