Omote – senke mokyklos Nazavos arbatos ceremonijos meistrų grupės iš Tokijo arbatos gėrimo ceremonijos pristatymas

Pirmadienį, seniūnė Liukrecija Navickienė ir Kauno J. Dobkevičiaus direktorė Lina Viršilienė dalyvavo  Omote – senke mokyklos Nazavos arbatos ceremonijos meistrų grupės iš Tokijo arbatos gėrimo ceremonijos pristatyme.

Svečius pakvietė Japonijos ambasada Vilniuje. Į ceremonijos pristatymą atvyko Japonijos ambasadorius Lietuvoje Toyoei Shigeeda su žmona.

Omote-senke mokyklos Nozavos arbatos ceremonijos grupė užsiima Japonijos kultūros plėtros veikla, kuri skleidžiama per arbatos ceremoniją. Grupės nariai dažnai dalyvauja Itabaši rajono kultūros festivaliuose, rajono gyventojų šventėse ir kituose įvairiuose renginiuose, kad suteiktų gyventojams progų suartėti. Grupės nariai taip pat dalyvauja Tokijuje organizuojamose didžiausiose arbatos ceremonijose, tokiose kaip Gokoku-dži šventyklos arbatos ceremonijoje ir kt.

Nozavos grupė 4 kartus per metus moko arbatos ceremonijos meno Itabaši rajono skautų veikloje dalyvaujančias merginas, 2 kartus per metus moko Japonijoje studijuojančius Azijos šalių studentus ir kitus užsieniečius, atvykusius į Japoniją ir norinčius dalyvauti arbatos ceremonijoje.

Po Didžiojo Rytų Japonijos žemės drebėjimo organizuotos labdaros akcijos metu grupė surinko didelę paramą iš arbatos ceremonijos dalyvių, kuria prisidėjo atkuriant gerovę po katastrofos padarytos žalos.

Nozavos grupė taip pat organizuoja arbatos ceremonijas Vokietijoje, Malaizijoje, Vietname, Kanadoje ir kt. taip skatindama kultūrinius mainus. Grupė stengiasi ir siekia tęsti kultūrinių mainų veiklą įvairiose šalyse, kad kuo daugiau žmonių per arbatos ceremoniją galėtų susipažinti su Japonijos kultūra.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Aleksoto seniūnijos informacija

Šioje svetainėje naudojami mūsų ir trečiųjų šalių slapukai. Jūsų sutikimas nereikalingas dėl būtinųjų slapukų, kurie padeda mums valdyti interneto svetainę ir užtikrinti jos apsaugą, naudojimo. Norėdami naudoti statistikos, analitikos ir rinkodaros slapukus, turime gauti jūsų sutikimą. Šiuos slapukus naudojame siekdami tobulinti svetainę, užtikrinti patogesnį naudojimąsi ja bei pasiūlyti jums aktualų turinį ir paslaugas. Juos galite pakeisti skiltyje „Parinktys“ arba sutikti su visų slapukų naudojimu paspaudę mygtuką „Sutikti su visais“. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos rasite: „Slapukų politika“.

Kauno bangelė
Skip to content