Olgos Antipovos paveikslų paroda „Mano spalvingas gyvenimas“

Kartais tikroji pažintis su žmogumi ateina ne tada, kai įvyksta susipažinimo faktas, o tada kai pamatai žmogaus vidinius potencialus. Taip atsitiko ir su Narsiečių asociacijos nare Olga Antipova, asociacijos pirmininkė Vilma Litvaitienė išvydus Olgos darbus negalėjo patikėti, kad iki šiol ji net neįtarė, kad narė tapo tokius darbus, kurie verti parodų. Todėl abiejų moterų susitarimu buvo imtasi veiksmų, kad Olgos darbus turėtų galimybę išvysti ir daugiau žmonių. Olgos kelias į kūrybą prasidėjo nuo pieštuko, vėliau moterį užklupus sunkiam gyvenimo laikotarpiui nusprendė, kad atėjo laikas kažkaip kitaip atsipalaiduoti ir grąžinti save. Taip Olga pradėjo domėtis tapymu ant vandens, Ebru metodika. Ir tik po savęs ieškojimo, išbandymo įvairių metodų į Olgos gyvenimą atėjo drobė ir teptukas. Žinių sėmėsi studijoje „Noriu tapyti“. „Nuo to laiko negaliu sustoti, spalvos grįžo į mano gyvenimą, ir gimė nemažai labai spalvingų darbų. Tapymas tapo nepakartojama galimybe pabūti su savimi, perteikti savo vidinį pasaulį“ – teigia Olga.

Olgos Antipovos parodos „Mano spalvingas gyvenimas“ atidarymas lapkričio 4 d. 18 val. Kauno Vinco Kudirkos viešosios bibliotekos Tirkiliškių padalinyje (Tirkiliškių g. 51),

Paroda veiks nuo 2019-11-04 iki 2019-11-29, Kauno Vinco Kudirkos viešosios bibliotekos Tirkiliškių padalinyje (Tirkiliškių g. 51), bibliotekos darbo laiku.

Asociacijos Narsiečių bendruomenė informacija

Šioje svetainėje naudojami mūsų ir trečiųjų šalių slapukai. Jūsų sutikimas nereikalingas dėl būtinųjų slapukų, kurie padeda mums valdyti interneto svetainę ir užtikrinti jos apsaugą, naudojimo. Norėdami naudoti statistikos, analitikos ir rinkodaros slapukus, turime gauti jūsų sutikimą. Šiuos slapukus naudojame siekdami tobulinti svetainę, užtikrinti patogesnį naudojimąsi ja bei pasiūlyti jums aktualų turinį ir paslaugas. Juos galite pakeisti skiltyje „Parinktys“ arba sutikti su visų slapukų naudojimu paspaudę mygtuką „Sutikti su visais“. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos rasite: „Slapukų politika“.

Kauno bangelė
Skip to content