NVO Kalėdinė mugė Vilniuje

Jau septintus metus vyksta NVO mugė Vilniuje, kurios globėja Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė.

Į mugę buvo pakviestas ir Aleksoto bendruomenės centras. Aleksoto bendruomenės moterys jau prieš mėnesį pradėjo gaminti rankų darbo kalėdinius suvenyrus, o mugės išvakarėse prikepė meduolių ir kitų skanėstų.

Į mugę atvykę svečiai aukojo Aleksoto bendruomenės centrui pirkdami kalėdinius suvenyrus ir skanėstus, taip buvo surinkta virš 200 eurų, kurie bus skirti Aleksoto socialiai remtinų šeimų vaikų Kalėdinei eglutei surengti.

????????????????????????????????????

dsc_0002sumazinta

Aleksoto seniūnijos informacija

Šioje svetainėje naudojami mūsų ir trečiųjų šalių slapukai. Jūsų sutikimas nereikalingas dėl būtinųjų slapukų, kurie padeda mums valdyti interneto svetainę ir užtikrinti jos apsaugą, naudojimo. Norėdami naudoti statistikos, analitikos ir rinkodaros slapukus, turime gauti jūsų sutikimą. Šiuos slapukus naudojame siekdami tobulinti svetainę, užtikrinti patogesnį naudojimąsi ja bei pasiūlyti jums aktualų turinį ir paslaugas. Juos galite pakeisti skiltyje „Parinktys“ arba sutikti su visų slapukų naudojimu paspaudę mygtuką „Sutikti su visais“. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos rasite: „Slapukų politika“.

Kauno bangelė
Skip to content