Nuoširdžiai dėkojame

Dėkojame UAB „Kauno vandenys“ už malonią Naujametinę dovaną.

Vinčų gatvėje esančioje ledo ritulio aikštelėje pradėtas lieti ledas. Kadangi prognozės labai palankios, ir žiema įsibėgėja, daugiabučių namų kvartalui bus didelė dovana nemokama čiuožykla ir ledo ritulio aikštelė.

Prie šios aikštelės tvarkymo nemažai prisidėjo Fredos seniūnaitis Tomas Makarevičius ir Edvardas Valčiukas, gyvenantis Lakūnų pl. 44. Nuoširdus Ačiū Jiems.

Džiugu, kad dabar jaunimas turės galimybę pramogauti ant ledo…

Dar vienas vandens pylimas ir ledas bus paruoštas

Dar vienas vandens pylimas ir ledas bus paruoštas čiuožinėti…

 

Aleksoto seniūnijos informacija

Šioje svetainėje naudojami mūsų ir trečiųjų šalių slapukai. Jūsų sutikimas nereikalingas dėl būtinųjų slapukų, kurie padeda mums valdyti interneto svetainę ir užtikrinti jos apsaugą, naudojimo. Norėdami naudoti statistikos, analitikos ir rinkodaros slapukus, turime gauti jūsų sutikimą. Šiuos slapukus naudojame siekdami tobulinti svetainę, užtikrinti patogesnį naudojimąsi ja bei pasiūlyti jums aktualų turinį ir paslaugas. Juos galite pakeisti skiltyje „Parinktys“ arba sutikti su visų slapukų naudojimu paspaudę mygtuką „Sutikti su visais“. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos rasite: „Slapukų politika“.

Kauno bangelė
Skip to content