Nuoširdus Ačiū

Artėjant gražiausioms metų šventėms atsirado daug žmonių norinčių padėti sunkiau besiverčiantiems Aleksoto gyventojams.

Nuoširdžiai dėkojame Erikai Kapočienei Albrecht už piniginę paramą, skirtą Aleksote gyvenančiai daugiavaikei šeimai.

Ačiū tariame ir UAB Genba Group darbuotojams už surinktas lėšas, kurios buvo skirtos vienai Aleksote gyvenančiai senolei. Lėšos buvo panaudotos komunalinių įsiskolinimų padengimui.

Dėkojame Mantui ir Aistei Matukaičiams, už dalyvavimą projekte „Vaikų svajonės“ ir dvynukes auginančios šeimos, gyvenančios Aleksote, įgyvendintą svajonę „Žieminiai batai“, bei papildomą paramą ir pagalbos organizavimą padengiant įsiskolinimus už komunalines paslaugas.

NUOŠIRDUS AČIŪ UŽ JŪSŲ GERUMĄ !

 

Aleksoto seniūnijos informacija

Šioje svetainėje naudojami mūsų ir trečiųjų šalių slapukai. Jūsų sutikimas nereikalingas dėl būtinųjų slapukų, kurie padeda mums valdyti interneto svetainę ir užtikrinti jos apsaugą, naudojimo. Norėdami naudoti statistikos, analitikos ir rinkodaros slapukus, turime gauti jūsų sutikimą. Šiuos slapukus naudojame siekdami tobulinti svetainę, užtikrinti patogesnį naudojimąsi ja bei pasiūlyti jums aktualų turinį ir paslaugas. Juos galite pakeisti skiltyje „Parinktys“ arba sutikti su visų slapukų naudojimu paspaudę mygtuką „Sutikti su visais“. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos rasite: „Slapukų politika“.

Kauno bangelė
Skip to content