Nuo sausio 1 d. kai kurie Kauno policijos padaliniai išsikrausto į naujas patalpas Radvilėnų pl. 1C, Kaunas

Gruodžio 2 dieną duris oficialiai atidarė visiškai naujas Kauno apskr. policijos pastatas (Radvilėnų pl. 1C). Visą gruodžio mėnesį čia kelsis įvairūs Kauno policijos padaliniai. Nuo šiol beveik trečdalis Kauno apskrities policijos pareigūnų galės dirbti moderniose, inovatyviose ir jų bei gyventojų poreikiams pritaikytose patalpose.

Daugiau nei dvejus metus trukęs projektavimas ir statybos Radvilėnų plente pagaliau baigti, tad beveik 350 policijos pareigūnų ir darbuotojų iš 10 skirtingų struktūrinių padalinių jau gali įsikurti patogiose darbo vietose – tokių modernių darbo sąlygų laukta ne vieną dešimtmetį. Kauno apskrities vyriausiojo policijos komisariato viršininkas Mindaugas Baršys akcentavo, kad įgyvendinus šį projektą nuo šiol pagerės ne tik darbo sąlygos pareigūnams, bet ir atvykstantys kauniečiai bei miesto svečiai galės patogiau jaustis jiems įrengtose aptarnavimo erdvėse. Naujasis pastatas visiškai pritaikytas ir žmonėms su negalia. Tikimasi, kad pareigūnams čia dirbti bus malonu ir patogu, o moderni aplinka prisidės prie kokybiškesnio piliečių aptarnavimo – toks ir buvo šio projekto tikslas. „Bet koks naujas policijos pastatas – džiugi žinia pareigūnams, o tokio didelio, modernaus ir visiškai „žalio“ komisariato atidarymas – dviguba šventė. Mūsų pareigūnai nusipelnė dirbti moderniose patalpose, o žmonės, atėję į policijos komisariatą, privalo būti aptarnaujami šiuolaikiškai ir greitai“, – kalbėjo atidaryme dalyvavęs policijos generalinio komisaro pavaduotojas Saulius Tamulevičius. Kauno apskrities policijos pareigūnai dirbs technologiškai pažangiame „žaliame“ pastate. Šis pastatas yra pirmasis Lietuvoje energinio naudingumo A++ klasės administracinis pastatas, tad beveik visa jo eksploatacijai reikalinga energija gaunama iš atsinaujinančių šaltinių. Ant administracinio ir sandėliavimo pastatų bei automobilių stoginės stogų įrengta daugiau kaip 300 kilovatų (kW) galios saulės jėgainė, kurios generuojamos energijos visiškai užteks pastatų eksploatacijai.
Visą gruodžio mėnesį į naująjį pastatą kraustysis pareigūnai ir darbuotojai iš įvairiausių Kauno apskrities policijos padalinių, kurie buvo įsikūrę ne viename policijos administruojamame pastate Kaune. Čia nuo šiol dirbs Dainavos, Žaliakalnio ir Santakos policijos komisariatų pareigūnai, įsikurs Viešosios tvarkos valdyba (Bendruomenės pareigūnų veiklos, Licencijavimo, Prevencijos bei Tarnybos organizavimo skyriai), Aptarnavimo skyrius, Kriminalistinių tyrimų valdyba ir dar keletas kitų padalinių. Gyventojus naujame pastate taip pat aptarnaus ir Administracinių nusižengimų bylų nagrinėjimo skyriaus pareigūnai.

Atsiprašome už laikinus nepatogumus gruodžio mėnesį, kol pareigūnai pilnai įsikurs naujose patalpose.

Kauno apskrities vyriausiojo policijos komisariato
Viešosios tvarkos valdybos Bendruomenės pareigūnų veiklos skyriaus informacija

Šioje svetainėje naudojami mūsų ir trečiųjų šalių slapukai. Jūsų sutikimas nereikalingas dėl būtinųjų slapukų, kurie padeda mums valdyti interneto svetainę ir užtikrinti jos apsaugą, naudojimo. Norėdami naudoti statistikos, analitikos ir rinkodaros slapukus, turime gauti jūsų sutikimą. Šiuos slapukus naudojame siekdami tobulinti svetainę, užtikrinti patogesnį naudojimąsi ja bei pasiūlyti jums aktualų turinį ir paslaugas. Juos galite pakeisti skiltyje „Parinktys“ arba sutikti su visų slapukų naudojimu paspaudę mygtuką „Sutikti su visais“. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos rasite: „Slapukų politika“.

Kauno bangelė
Skip to content