Nuo rudens prasideda nemokamos treniruotės senjorams

Norėdamas skatinti vyresnio amžiaus žmonių fizinį aktyvumą, Kauno miesto savivaldybės visuomenės sveikatos biuras nuo rugsėjo mėnesio iš Europos Sąjungos struktūrinių fondų lėšų organizuoja nemokamus fizinio aktyvumo užsiėmimus ir kviečia visus vyresnius nei 60 m. amžiaus kauniečius juose dalyvauti. Linijiniai šokiai, kineziterapinės mankštos, funkcinės treniruotės, mankštos baseine ir tai chi – galėsite rinktis Jums labiausiai patinkančias veiklas!

Daugybė mokslinių tyrimų neginčijamai įrodė, kad reguliarus fizinis krūvis stiprina širdies ir kitus kūno raumenis, gerina kraujotaką, mažina kraujospūdį, cholesterolio ir gliukozės kiekį kraujyje, tikimybę susirgti onkologinėmis ligomis, osteoporoze. Judėjimas teigiamai veikia ilgalaikę bei trumpalaikę atmintį, suvokimą, gebėjimą bendrauti ir savimi pasirūpinti. Daug judantys žmonės yra geresnės nuotaikos ir išvaizdos, labiau savimi pasitiki, moka džiaugtis gyvenimu.

Skubėkite registruotis, nes vietų skaičius sparčiai mažėja!

Registracija Tel. (8 37) 45 47 17.

Kauno miesto savivaldybės visuomenės sveikatos biuras

Šioje svetainėje naudojami mūsų ir trečiųjų šalių slapukai. Jūsų sutikimas nereikalingas dėl būtinųjų slapukų, kurie padeda mums valdyti interneto svetainę ir užtikrinti jos apsaugą, naudojimo. Norėdami naudoti statistikos, analitikos ir rinkodaros slapukus, turime gauti jūsų sutikimą. Šiuos slapukus naudojame siekdami tobulinti svetainę, užtikrinti patogesnį naudojimąsi ja bei pasiūlyti jums aktualų turinį ir paslaugas. Juos galite pakeisti skiltyje „Parinktys“ arba sutikti su visų slapukų naudojimu paspaudę mygtuką „Sutikti su visais“. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos rasite: „Slapukų politika“.

Kauno bangelė
Skip to content