Nuo lapkričio mėn. 6-10 d. imtinai vyks pakartotini seniūnaičių rinkimai  į Dainavos seniūnijos Gerovės skg., V. Krėvės pr. 2-osios seniūnaitijos seniūnaičius.

Prašome aktyviai dalyvauti vykstančiuose pakartotinuose seniūnaičių rinkimuose   į Dainavos seniūnijos Gerovės skg., V. Krėvės pr. 2-osios seniūnaitijos seniūnaičius. Kauno miesto savivaldybės meras 2023 m. rugsėjo 21 d. potvarkiu Nr. M-732 „Dėl Kauno miesto savivaldybės seniūnaičių naujų ir pakartotinių rinkimų datos paskelbimo”    

        

Informuojame, kad  pakartotinai seniūnaičiai  bus renkami seniūnaitijos gyventojams balsuojant raštu Dainavos seniūnijos patalpose V. Krėvės pr. 41A, Kaune,  ar elektroninio ryšio priemonėmis.

Neįgalieji, dėl ligos laikinai nedarbingi rinkėjai, sukakę 70 metų ir vyresni, jeigu jie dėl sveikatos būklės patys negali atvykti rinkimų laikotarpiu į seniūniją iš anksto (lapkričio  mėn. 6-7 d.) užsiregistravę tel : (8-37)            71 93 80 gali balsuoti ir namuose.

Daugiau informacijos: https://seniunaitijos.kaunas.lt/

Balsavimas vyks Dainavos seniūnijos patalpose V. Krėvės pr. 41A, Kaunas, lapkričio mėn. 6-10 d. imtinai:

 

Seniūnaitijos pavadinimas Rinkimų būdas Rinkimų vieta

Pakartotinių rinkimų laikas

(prireikus)

Gerovės skg.

V. Krėvės pr. 2-oji

Balsavimas Dainavos seniūnija, V. Krėvės pr. 41A

2023 m. lapkričio

6–10 d. imtinai

_I–II       8–12 val., 12.45–17 val.

_III–IV  8–12 val., 12.45–19.30 val.

_V           8–12 val.

Dainavos seniūnijos informacija

Šioje svetainėje naudojami mūsų ir trečiųjų šalių slapukai. Jūsų sutikimas nereikalingas dėl būtinųjų slapukų, kurie padeda mums valdyti interneto svetainę ir užtikrinti jos apsaugą, naudojimo. Norėdami naudoti statistikos, analitikos ir rinkodaros slapukus, turime gauti jūsų sutikimą. Šiuos slapukus naudojame siekdami tobulinti svetainę, užtikrinti patogesnį naudojimąsi ja bei pasiūlyti jums aktualų turinį ir paslaugas. Juos galite pakeisti skiltyje „Parinktys“ arba sutikti su visų slapukų naudojimu paspaudę mygtuką „Sutikti su visais“. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos rasite: „Slapukų politika“.

Kauno bangelė
Skip to content