Nukeliami neteisėtai pastatyti metaliniai garažai

Informuojame, kad pradėti neteisėtai stovinčių valstybinėje žemėje metalinių garažų su visais jame esančiais niekam nepriklausančiais daiktais pašalinimo darbai. Kovo 8-9 dienomis UAB „Kauno švara“ pašalino du metalinius garažus prie gyvenamojo namo Plento g. 24, sutvarkė aplinką. Nukeliant garažus dalyvauja antstolis, kuris fiksuoja visą procesą.

Pranešame, kad bus nukeldinami visi metaliniai garažai, savavališkai pastatyti valstybinėje žemėje.

Gerbiami gyventojai, pakartotinai prašome patiems nusikelti Nekilnojamo turto registre neįregistruotus metalinius garažus, kuriais Jūs naudojatės.

Šioje svetainėje naudojami mūsų ir trečiųjų šalių slapukai. Jūsų sutikimas nereikalingas dėl būtinųjų slapukų, kurie padeda mums valdyti interneto svetainę ir užtikrinti jos apsaugą, naudojimo. Norėdami naudoti statistikos, analitikos ir rinkodaros slapukus, turime gauti jūsų sutikimą. Šiuos slapukus naudojame siekdami tobulinti svetainę, užtikrinti patogesnį naudojimąsi ja bei pasiūlyti jums aktualų turinį ir paslaugas. Juos galite pakeisti skiltyje „Parinktys“ arba sutikti su visų slapukų naudojimu paspaudę mygtuką „Sutikti su visais“. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos rasite: „Slapukų politika“.

Kauno bangelė
Skip to content