Norintys atlikti remontą bute – pirmiausia turi kreiptis į savivaldybę

Nuo 2017 m. sausio 1-osios įsigaliojo Lietuvos Respublikos Vyriausybės nutarimas, pagal kurį statybos, rekonstrukcijos, remonto ar montavimo darbus atlikti planuojantys fiziniai ar juridiniai asmenys turi ne tik pranešti raštu apie tai prieš 7 kalendorines dienas iki darbų pradžios Kauno miesto savivaldybės administracijos Sveikatos apsaugos skyriui, bet ir nurodyti savo pranešime triukšmo šaltinių naudojimo vietą, planuojamą triukšmo lygį ir jo trukmę per parą, naudojamus stacionarius triukšmo šaltinius bei triukšmo mažinimo priemones.

Šiuo nutarimu Vyriausybė taip pat įpareigojo visas savivaldybes paskirti atsakingus asmenis, kurie kontroliuotų buitinį, dažniausiai – remonto keliamą triukšmą.

Taip pat šiek tiek patikslintas nakties laikas: darbo dienomis jis yra nuo 22 iki 7 val. ryto, (anksčiau jis tęsėsi iki 6 val. ryto). Švenčių ir poilsio dienomis nakties laikas yra nuo 22 iki 9 val. ryto.
Gyventojai, planuojantys atlikti statybos, rekonstrukcijos, remonto ar montavimo darbus gyvenamosiose vietovėse, dėl išsamesnės informacijos gali kreiptis į Kauno miesto savivaldybės administracijos Sveikatos apsaugos skyrių telefonu 8 (37) 424265 , spec. Karolina Berčiūnaitė,  el.paštu: [email protected]

 

 Pranešimai apie triukšmo šaltinių naudojimą

 

https://epaslaugos.kaunas.lt/paslaugos/pranesimai-apie-triuksmo-saltiniu-naudojima/?pid=240

 

 

Šioje svetainėje naudojami mūsų ir trečiųjų šalių slapukai. Jūsų sutikimas nereikalingas dėl būtinųjų slapukų, kurie padeda mums valdyti interneto svetainę ir užtikrinti jos apsaugą, naudojimo. Norėdami naudoti statistikos, analitikos ir rinkodaros slapukus, turime gauti jūsų sutikimą. Šiuos slapukus naudojame siekdami tobulinti svetainę, užtikrinti patogesnį naudojimąsi ja bei pasiūlyti jums aktualų turinį ir paslaugas. Juos galite pakeisti skiltyje „Parinktys“ arba sutikti su visų slapukų naudojimu paspaudę mygtuką „Sutikti su visais“. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos rasite: „Slapukų politika“.

Kauno bangelė
Skip to content