Nevyriausybinių organizacijų Kalėdinė mugė „Už saugią Lietuvą“

Jau 8 kartą Aleksoto bendruomenės centras ir seniūnė Liukrecija Navickienė dalyvavo LR Prezidentės inicijuotoje labdaros mugėje.

Kalėdinėje mugėje Aleksoto bendruomenės centro moterys pagamino įvairių žaislų, numezgė trispalvių gėlyčių, vaišino kava ir Onutės Ribakovienės firminiu tinginiu.

Labdaros mugėje surinkta 100 eurų. Lėšos, surinktos mugės metu, bus skiriamos Aleksoto daugiavaikių ir mažas pajamas turinčių šeimų vaikų kalėdinei eglutei surengti.

Kaip ir kasmet, mugę aplankė LR Prezidentė, parodydama dėmesį nevyriausybinių organizacijų nariams.

Aleksoto seniūnijos informacija

 

Šioje svetainėje naudojami mūsų ir trečiųjų šalių slapukai. Jūsų sutikimas nereikalingas dėl būtinųjų slapukų, kurie padeda mums valdyti interneto svetainę ir užtikrinti jos apsaugą, naudojimo. Norėdami naudoti statistikos, analitikos ir rinkodaros slapukus, turime gauti jūsų sutikimą. Šiuos slapukus naudojame siekdami tobulinti svetainę, užtikrinti patogesnį naudojimąsi ja bei pasiūlyti jums aktualų turinį ir paslaugas. Juos galite pakeisti skiltyje „Parinktys“ arba sutikti su visų slapukų naudojimu paspaudę mygtuką „Sutikti su visais“. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos rasite: „Slapukų politika“.

Kauno bangelė
Skip to content