Nešiukšlinkime! Gamta mėgsta tvarką!

Prašome visų gyventojų būti pilietiškais ir atsakingais – nešiukšlinti aplinkos, o sutvarkius savo namus ar aplinką, šiukšles, buitinę techniką ar žaliąsias atliekas išvežti į tam skirtas vietas-aikšteles. Informaciją apie Kaune veikiančius atliekų surinkimo punktus, tvarką, priėmimo laiką galite surasti svetainėje adresu – https://www.kaunas.lt/aplinka/atlieku-tvarkymas/ .

Informuojame, kad vadovaujantis Kauno miesto tvarkymo ir švaros taisyklių 7, 7.1, 7.5 ir 15 punktais Teritorijų naudotojai privalo nuolat užtikrinti švarą ir tvarką jiems priskirtose teritorijose – valyti ir prižiūrėti kiemus, sklypus, gatves, šaligatvius ir kitas jiems priskirtas teritorijas, surinkti ir išvežti šiukšles ir atliekas.

Visos šalinamos atliekos turi būti išvežamos tik į tam skirtus sąvartynus, o tinkamos panaudoti ir tvarkytinos atliekos – į tvarkymo, perdirbimo ir kompostavimo aikšteles.

Vadovaujantis Taisyklių 25.13 punktu versti ar laikyti atliekas tam tikslui nepritaikytose vietose, išmesti bet kokias atliekas gatvėse, aikštėse, skveruose, parkuose, kitose viešose vietose ir kitur, mesti nuorūkas, popierius, įvairias atliekas ar kitaip teršti aplinką, laikyti prekių pakuotes šiam tikslui nepritaikytose vietose, palikti bet kokias atliekas šalia konteinerių DRAUDŽIAMA.

Informuojame, kad už Kauno miesto tvarkymo ir švaros taisyklių nesilaikymą asmenys ar teritorijų administratoriai gali būti baudžiami pagal Administracinių nusižengimo kodekso 366 straipsnį.

Šioje svetainėje naudojami mūsų ir trečiųjų šalių slapukai. Jūsų sutikimas nereikalingas dėl būtinųjų slapukų, kurie padeda mums valdyti interneto svetainę ir užtikrinti jos apsaugą, naudojimo. Norėdami naudoti statistikos, analitikos ir rinkodaros slapukus, turime gauti jūsų sutikimą. Šiuos slapukus naudojame siekdami tobulinti svetainę, užtikrinti patogesnį naudojimąsi ja bei pasiūlyti jums aktualų turinį ir paslaugas. Juos galite pakeisti skiltyje „Parinktys“ arba sutikti su visų slapukų naudojimu paspaudę mygtuką „Sutikti su visais“. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos rasite: „Slapukų politika“.

Kauno bangelė
Skip to content